I. Пісні на вірші А. Малишка — супутники нашого життя. (Основною ознакою поезії А. Малишка є її музикальність. На слова поета написано сто пісень композиторами О. Білашем, П. Майбородою та іншими. Найпопулярніші з них — "Пісня про рушник" ("Рідна мати моя"), "Вчителька", "Пісня про Київ", "Стежина", "Ранки солов'їні" — стали народними піснями.)
II. Багатство змісту і довершеність форми пісенної лірики А. Малишка.
1. Тема материнської любові як найсвятішого почуття в поезії "Пісня про рушник". (Ця пісня має народнопоетичну основу (традиція подавати вишитий рушник, який символізує далеку дорогу, людську долю). Любов матері до дитини, побажання щасливої долі, легкий смуток через розлуку з сином — все це в невеликій поезії А. Малишка.)
2. Образ Києва в пісенній творчості поета. (У співавторстві з П. Майбородою А. Малишко написав цикл пісень про Київ — "Пісня про Київ", "Київські зорі", "Київський вальс". У них поет оспівує прекрасне місто, білі каштани — окрасу Києва.)
3. Пісні А. Малишка про сенс людського життя, його духовні цінності. (Ліричний герой пісень "Стежина", "Цвітуть осінні тихі небеса", "Вчителька" розмірковує про сенс людського буття, повноту людських почуттів, про підсумки людського життя. їх образність — у простоті й довершеності поезії митця.)
4. Художня майстерність пісенної лірики поета. (Тонкий ліризм, широта людських почуттів у піснях поета розкриваються через поетичну образну мову, народнопісенні епітети, емоційно наснажені, щирі, місткі за змістом слова. Його пісні — це прекрасний зв'язок музики і слів, єдності змісту і форми.)
III. Пісні А. Малишка — окраса духовної скарбниці нашого народу. (Пісні поета духовно збагачують нас, допомагають розуміти й відчувати прекрасне, допомагають виховувати людину, формувати її кращі морально-етичні якості. Пісні на вірші А. Малишка — це духовне багатство нашого народу, це наша вічна слава.)