Басан Валентина

Повні тексти творів

Вбивство під пальмами

Вбивство під пальмами
(гостросюжетний іспанський детектив 18+)
Іспанія вітає тебе, мій дорогий читач!
Розташовуйся зручніше і відчувай себе як вдома, але не забувай, що ти в гостях. Адже Іспанія може бути різною: люблячою, пекучою, пристрасною, підступною, жадібною, милосердною, нещадною, унікальною і багатогранною. Вона приховує багато таємниць у своїх пісках та змиває кров і гріхи злочинів солоними хвилями...

Читати повністю →

Дуже добра книга казок про ведмедика Ташика

Присвячується моїй подрузі НаТАШІ Ларіній.

Передмова.
Надія, Віра і Любов – це три зірочки, які ведуть людину, починаючи з самого першого його дня народження. Вони світять і сяють, висвітлюючи життєвий шлях. На жаль, цей шлях іноді буває складним і тернистим для великих і для маленьких.
Чому?
Я мільйон разів задавала це питання собі і іншим, але ніхто не знає на нього відповідь. В основному, всі розводять руками і відповідають: без поняття.
Я написала ці казки для всіх діток на землі...

Читати повністю →

Дуже щаслива книга про котиків Майка та Сандру

Один день в школі


В одному сонячному містечку живуть два кошеняти: котик Майк і кішечка Сандра. Братик і сестричка люблять грати в м'ячик і пити молочко. Їм подобається подорожувати з батьками і ходити до друзів на дні народження.
Щоранку сім'я котиків прокидається і говорить один одному —
Доброго ранку!
Потім вони по черзі вмиваються і чистять зубки спеціальними щіточками для кошенят...

Читати повністю →

Коханка Віра

Коханка Віра
Глава 1
Віра мчала за кермом свого новенького авто. Червоний Лексус з салону, як він і обіцяв, щаслива і окрилена, вона підспівувала пісні Лободи — А може до біса любов!
Телефон пілікнув смс-кою. Віра завбачливо, залишила його на сусідньому сидінні без уваги, так як новеньку машинку не можна подряпати в перший же місяць. Олег, як обіцяв, зробив їй довгоочікуваний подарунок на Новий рік і відвіз в салон, вибирати автомобіль...

Читати повністю →

Список (міні-розповідь)

Увага! Цей контент призначено для аудиторії 18+
Міні-розповідь.
Список.
Вона проживала останні хвилини свого нікчемного, нікому не потрібного, марного життя. Отрута діяла дуже повільно, як і було задумано. У Його особливому списку вона була останньою.
Велика Вітчизняна Українська війна була закінчена. Перемогу святкувала не тільки Україна, її святкував разом з гордою і не покірною країною весь світ...

Читати повністю →
Дивіться також