5 переваг бездзеркальних фотоапаратів

Якщо в конструкції фотокамери немає дзеркала, вона називається бездзеркальною або системною. На якість знімання особливість не впливає, хоча серед фотографів є віддані адепти «дзеркалок». Це питання смаку: комусь комфортніше працювати з традиційним видошукачем, а комусь — з сучасним цифровим.

Асортимент бездзеркалок широкий та різноманітний: пристрої високої якості представлені у всіх цінових сегментах. Бренди — нетлінна класика. Найбільше пропозицій від Sony, Canon, Panasonic та Nikon. Продаються ці бездзеркальні камери за посиланням https://www.moyo.ua/foto_video/photo_video/cameras/sistemnaya_kamera/.

Різноманітний модельний ряд — не єдина перевага. Є безліч фішок, які роблять фотоапарати без дзеркал привабливими для користувачів.

Сумісність з об’єктивами

Для бездзеркальних рішень випускаються об’єктиви з відповідними кріпленнями. За призначенням та функціями їх класифікують на ширококутні, ультра ширококутні, довгофокусні, зум-об’єктиви, макрооб'єктиви, з ефектом риб’ячого ока. Крім сумісних за замовчуванням оптичних систем, використовувати можна також сторонні — від дзеркалок. Існують адаптери, які надійно фіксують та коректно працюють. Завдяки цим «перехідникам» для системних фотоапаратів стають доступними навіть деякі ретро-об’єктиви.

Попередній перегляд

Можливості дзеркальної камери дозволяють оцінити вигляд кадру лише на момент натискання спускового механізму затвора. Через це іноді знімки виходять неочікувано світлими або, навпаки, темними. У бездзеркальних девайсів видошукач працює у режимі реального часу і демонструє майбутнє фото з усіма застосованими «фішками». Крім того, користуватися видошукачем для створення ідеальної композиції доцільно також під час створення відео.

Габарити та комфорт експлуатації

Завдяки модифікаціям у бездзеркалок вирізняються плюси:

  1. Компактні габарити. Фотоапарати невеликі, тому ідеально «сидять» в руках.
  2. Легкість. Важать мало, підходять для довготривалих і виснажливих фотосесій зі зміною локацій.
  3. Ергономіка. Конструкція продумана до дрібниць, фотографувати максимально зручно.

Доступні за посиланням https://www.moyo.ua/foto_video/photo_video/cameras/poluprofessionalnye/ системні напівпрофесійні фотоапарати менш помітні, ніж професійні дзеркальні. Іноді це грає власникам на руку.

Висока швидкість серійного знімання

Оснащені дзеркалом, фотоапарати не мають високої швидкості створення мульти серій. Для бездзеркальників доступна можливість створення великої кількості кадрів за секунду (є винятки, але в меншості). Вони працюють без затемнення кадрів та якісно автоматично фокусуються між ними. Крім того, автофокус для відео також більш ефективний.

Тиха робота

Було б добре, якби бездзеркальні камери працювали зовсім без звуків. Але їхня цілковита безшумність — міф. Затвор може «клацати» доволі гучно. Як альтернатива — тихий режим, який можна увімкнути вручну. Він рятує, коли доводиться знімати урочисті заходи:

  • Весілля та сімейні церемонії,
  • ділові зустрічі,
  • дитячі свята,
  • інтелектуальні змагання.

До переваг також можна віднести підтримку автоматичних сценарних режимів, які дозволяють економити час на зніманні вуличних пейзажів, дитячих прогулянок чи спортивних подій.