Ноотропні сполуки активації нейротрофічних факторів у людському мозку

Ноотропці, також називаються розумними препаратами, є хімічні сполуки, які посилюють когнітивну функцію, такі як пам'ять, увага та мотивація. Деякі користувачі повідомили, що вони вважають, що їх використання ноотропування збільшило свій інтелект або творчість. Стверджувані ефекти є суб'єктивними, але ноотропними речовинами, що приймаються систематично або як прикріплені до інших когнітивних енхансерів, заявляють, що мають корисні нейрокогнітивні, включаючи ефекти проти старіння. Ноотропти повинні працювати, збільшуючи наявність постачання мозку нейрохімікатів (нейротрансмітерів, антиоксидантів та білків). Велика кількість речовин передбачена, щоб діяти як ноотроп, включаючи вітаміни та мінерали, трав'яні добавки, амінокислоти та нapкoтики.

Corneliu E. Giurge, винахідник пірацетам, зараховується у створенні першого ноотропного препарату. Він створив його випадково під час пошуку матеріалу, щоб зробити штучні рубіни в 1949 році. Пірацетам був проданий Гірлігея під назвою "Ноотропіль" у 1957 році, коли він виявив, що він мав пізнавальні властивості та покращує пам'ять та навчання (Healy & Kostenis, 1990 р.).

Клітини головного мозку можуть зростати і збільшуватися шляхом прийому ноотропних препаратів. Клітини головного мозку є основними будівельними блоками мозку, і, як і всі клітини в організмі людини, вони мають обмежений термін служби. Клітини головного мозку народжуються в гіппокампі, центрі пам'яті, а також подорожують до мозкового кору, що є міркувальним центром мозку. Є два типи клітин головного мозку: нейрони, які передають нервові імпульси; і Глія, яка захищає, живить і оточують нейрони. Зростання та благополуччя клітин головного мозку залежать від інших основних факторів, таких як хороший сон і харчування.

Гіппокампус людини — це структура мозку, яка є важливою у формуванні довгострокових спогадів, зберігання подій та навігації навколишнього середовища. Для виникнення нейрогенезу для дорослих гіппокампа, це вимагає достатніх рівнів факторів росту нейротрофіну. Нейротропіни — це фрагменти білків, які відтворюють ключові ролі в виживанні нервових клітин та активації разом з проліферацією клітин. Вони грають у ключові ролі в когнітивній функції, забезпечуючи інтерфейс між нейронами. Встановлено, що люди з нижчою когнітивною діяльністю значно зменшили числа цих нейротропних факторів росту, які негативно впливають на функціональність в гіпокампу в цих осіб.

Незважаючи на те, що задіяні специфічні нейротрофічні фактори, ще не відомі, виявлено, що низький рівень нейротрофіну був значно пов'язаний з поганою довгостроковою пам'яттю та психічними проблемами здоров'я. Це призвело до того, що дослідники підозрюють, що існує причинний зв'язок між зниженими рівнями нейротрофіну та рівнями когнітивних ефектів людини.

Порівнюючи рівні нейротрофіну, які присутні в сірій речовині з мізків, видалених від людини з нижчою когнітивною продуктивністю, було встановлено, що вони містять значно знижені рівні цих білків.

Ноотропки, як NSI 189, можуть збільшити розмір гіпокампу. Це говорить про те, що добавка може потенційно допомогти з когнітивною функцією і може мати можливість поліпшити довгострокову пам'ять. Існує також докази того, що більш високий рівень нейротропіну покращує пам'ять, збільшуючи кількість нових нейронів у гіпокампі. Ці нові нейрони забезпечують нові зв'язки в мозку, які є життєво важливими для створення нових спогадів. Думають, що ноотропії збільшують кількість факторів росту нейротрофіну, доступних для мозку з метою створення нових клітинних з'єднань мозку.

Існує чітка зв'язок між когнітивними показниками та гіппокампом всередині мозку, що свідчить про те, що рівень нейрогенезу гіпокампу може вплинути на пізнавальну функцію. Лікарі вже знають, що старіння може призвести до психічного зниження та втрати пам'яті, через те, що гіпокамп стискається з віком. Отже, припущення, що загальне здоров'я та благополуччя гіппокампусу можуть впливати, доповнюючи мозок з правильною кількістю нейропротекторів, таких як підсилювачі нейрогенезу.

Вважається, що нейротропіни мають потенціал для активації та стимулювання нового зростання клітин мозку протягом усього дорослого життя. Цей тип росту нейрогенних клітин, однак, не відбувається з тією ж швидкістю у кожному мозку. Наприклад, гіпокамп, що розвиваються тварин показує відносно високий рівень нейрогенезу, але показує загальне зниження нейрогенного росту клітин протягом усього життя. Це, однак, не вирівнюється з спостереженнями, які показують, що нейрогенез гіпокампу є відносно активним протягом перших двох років дитинства, а потім зменшується, оскільки тварина входить до дорослого віку.

Ноотропії доступні для покупки на nootropicsfrontline.com з різноманітними постачальниками. Вони є: Noopept, Isrib, NSI 189, Fasoracetam, Oxiracetam, Pramiracetam, Aniracetam, 9 Me BC, Modafinil, CDP Холін, Alpha GPC та багато іншого.