Найважливіші критерії правильного вибору вхідних дверей для будинку

Вхідні двері в квартиру або будинок — це візитна картка помешкання, яка повинна стати надійним стражем безпеки і гордістю мешканців одночасно. Ринок вхідних дверей рясніє розмаїттям моделей продукції різних виробників. Щоб не розгубитися в цьому морі пропозицій, варто з самого початку визначитися з ключовими критеріями оцінки якості і надійності вхідних дверей для будинку.

Матеріал дверного полотна і наповнювача

Одним з головних критеріїв визначення надійності і безпеки вхідних дверей є матеріал виготовлення дверної коробки і самих дверей. Найнадійнішими справедливо вважаються металеві двері, виконані з товстої листової сталі. Про ступінь надійності вхідних дверей можна судити за якістю і товщиною сталевого листа, з якого зроблено дверне полотно. В інтернет магазині topdveri.kiev.ua можна вивчити асортимент вхідних дверей від різних виробників і порівняти їх за критерієм якості і товщини стали. Чим товще сталь дверної коробки і полотна, тим спокійніше буде спати мешканцям квартири або будинку. Однак абсолютними лідерами за рівнем надійності і безпеки є спеціальні броньовані двері, які мають самі товсті сталеві стінки і найбільше внутрішніх ребер жорсткості. Бронедвері в Киеві та інших містах користуються особливо великим попитом у власників заміських котеджів і приватних будинків, а також міських квартир у віддалених районах. Звичайні та броньовані моделі вхідних дверей можуть зсередини заповнюватися мінеральною кам'яною ватою, яка служить додатковим захистом від гучних голосів сусідів і сторонніх шумів вулиці.

Варіанти оздоблення фасаду зовні і зсередини

При виборі моделі вхідних дверей для житлового приміщення також важливо звертати увагу на естетичні характеристики виробів. Навіть найнадійніші і безпечні вхідні двері не будуть радувати домочадців, якщо вони виконани недбало, в невдалому кольорі або з позбавленим смаку оформленням. Слід зауважити, що обробка вхідних дверей зовні і зсередини може бути абсолютно різною і не перетинатися між собою ні за кольором, ні за стилем, ні за матеріалом. Якщо зовні вхідні двері зазвичай мають сталеве покриття чорного, сірого, темно-синього, коричневого або іншого кольору, то всередині вони можуть бути декоровані шпоною «під дерево», прикрашені пластиковими панелями, мати різні металеві вставки, дзеркала та інші декоративні елементи. Зсередини вхідні двері можуть бути виконана як в світлому тоні, так і мати темний або насичений колір. Слід зауважити, що досить вдало доповнюють затишні домашні інтер'єри вхідні двері з внутрішньою обробкою фасаду «під дерево», які можуть додатково комплектуватися інтер'єрним дзеркалом, яке розширює простір прихожей.