Готуєте дитину до навчання за кордоном? Маємо перевірений метод!

Освіта за кордоном відкриває для українців величезні перспективи: випускники іноземних вишів можуть не лише реалізувати себе на Батьківщині, а й залишитися у країні, де навчалися. Натомість самі ВНЗ всіляко заохочують молодих, амбітних, талановитих студентів: цікаві освітні програми, стипендіальна підтримка, готові робочі місця та ін. Багато сімей мріють, щоби їхня дитина здобула диплом за кордоном. Розумні ж батьки готують своїх синів та доньок уже зі шкільного віку. І маються на увазі не сотні годин репетиторства, а дитячий табір з вивченням англійської мови. Сумніваєтеся в їхній користі? Ми доведемо!

Чого вчать у дитячих таборах із поглибленим вивченням іноземної?

Звичайно, ми не можемо стверджувати, що всі без винятку заклади такого типу дають однакову користь. Проте якщо обрати, наприклад, DEC camp, створений у партнерстві з британською компанією EAC, то можна бути впевненим, що дитина почерпне звідти дуже багато вигоди.

Репетиторство — це переважно лексика та граматика. Діти вчаться правильно будувати мовні конструкції, розширюють словниковий запас із заданої теми. Проте чи зможе учень зорієнтуватися в чужому середовищі та застосовувати ці знання в житті — невідомо. Табір є найкращим способом перевірки.

Адже саме тут практикується «англійська як стиль життя», відбувається повне занурення до мовного середовища. Підготовка до заходу, майстер-клас, приймання їжі, концерт, спортивні змагання — що б не відбувалося навколо, кругом звучить English. Це працює на підсвідомому рівні. Діти, самі того не помічаючи, починають вільно говорити, виражати свої думки, не зациклюючись на тому, Past Perfect це чи Past Continuous.

Ще однією вагомою перевагою таборів є можливість спілкування з носіями англійської мови. Студенти з Америки, Канади, Австралії та інших країн світу із задоволенням приїжджають до таких таборів. Окрім того, що вони допомагають у мовних питаннях та з практикою вільного спілкування на будь-які теми, такі люди ще й відіграють роль інформаторів. Адже хто, як не студент із Британії, зможе краще розповісти про освіту в Англії з усіма її підводними каменями та перепонами. Вони знають те, що зазвичай не пишуть на сайтах вишів і про що не дізнатися з офіційних джерел.

Якщо вам здалося, що мовні табори — це суцільна англійська, то це не так. Там також отримують безліч корисних навичок XXI століття. Серед пріоритетних напрямів:

  • творче, аналітичне та позитивне мислення;
  • самоідентифікація, саморозвиток, пошук себе та свого місця у суспільстві;
  • ініціативність та вміння роботи в команді;
  • цілеспрямованість, особистісний ріст, самооцінка, впевненість у собі;
  • боротьба зі стереотипністю;
  • мотивація.

Важливою складовою для майбутніх студентів іноземних вишів є вміння представляти свою країну. Працюючи над створенням іміджу Батьківщини, вони матимуть сотні доказів того, що українці — це не «сало, козаки та Шевченко», а сучасна розвинена країна, у якої є тисячі причин для гордості.

Існують також спеціальні академічні табори, діяльність яких спрямована саме на вступ до іноземних ВНЗ. Це нереальна допомога абітурієнтам. Адже тут вони отримують інтенсивний курс вивчення англійської, складають тест на профорієнтацію, створюють свої резюме та самопрезентації, готуються до здачі іспитів, проходять тренінги та багато чого іншого. Діти здобувають навички наукового дослідження, публічних виступів, їх знайомлять зі стипендіальними та іншими програмами. З такою базовою підготовкою можна бути впевненим, що жодні «сюрпризи» іншої країни вже не здивують.

Батькам на замітку: якщо ви дійсно хочете підготувати вашу дитину до вступу за кордон, сміливо відправляйте своє чадо до табору з вивченням англійської мови. Це найкращий спосіб навчатися, оздоровлюватися та розважатися одночасно.

Джерело: сайт dec.camp