Навчання і доповнена реальність: ситуація на початок 2020

Віртуальна та доповнена реальність вже не є мрією вчених. Ці технології доволі швидко впроваджуються у сфери життя, і сектор освіти не є виключенням.

Виробники Вже Націлено Розроблюють Гаджети для Навчання

Під час останнього CES, китайський виробник окулярів доповненої реальності Shadow Creator оголосив, що минулого року здійснив постачання 40 000 своїх гарнітур Action One 400 різним навчальним закладам Китаю.

Доповнена реальність все ще є відносно новою технологією, і для багатьох виробників таких гарнітур загальні обсяги продажу окулярів доповненої реальності є досить низькими. У цьому контексті 40 000 гарнітур – це досить велика цифра. Давайте докладніше розглянемо, хто такий Shadow Creator, і що це оголошення означає для галузі навчання.

Shadow Creator

Заснований у 2014 році, у Шанхаї, Shadow Creator – це виробник окулярів доповненої та віртуальної реальності та один із лідерів у цьому секторі в Китаї. Він є одним з головних партнерів XR Qualcomm. За власною маркетинговою компанією, Shadow Creator називає себе лідером у розширеній реальності. Зовсім нещодавно, Shadow Creator презентували свої нові окуляри доповненої реальності – JIMO. Представники компанії кажуть, що вони спеціально винайшли ці окуляри із головною настановою покращення та оптимізації навчання.

Потенціал Використання Розширеної Реальності в Освіті

Деякі із запланованих способів використання цих гарнітур включають голографічні аудиторії, які дозволять використовувати 5G для подолання просторових обмежень реальних аудиторій. Крім того, школи передбачають транслювання онлайн лекцій для великої кількості користувачів.

Компанія розробила просторовий користувальницький інтерфейс для гарнітури JIMO. Тепер успіх цих гарнітур справді залежить від здатності Shadow Creator співпрацювати зі школами та розробниками навчальних курсів, щоб створювати контент, який зробить освіту цікавішою і незабутньою.

Висновки

Представники Shadow Creator сказали, що в цьому році вони очікують побити постачання в 40 000 гарнітур за допомогою JIMO. Ця індустрія відчуває затримки в цілому через коронавірус, і всі сервіси, які пов'язані з навчанням несуть втрати, як наприклад, samedayessay.com, сервіс, який допомагає студентам із вирішенням домашніх завдань.

Тому ці амбіціозні плани можуть залишитися лише мріями власників Shadow Creator, особливо якщо школи та університети залишаються закритими. Однак, якщо школи залишатимуться закритими довше, можливо, попит лише тільки підвищиться на гаджети розширеної реальності, саме такі як Shadow Creator JIMO, які дозволяють навчатися дистанційно.

Багато людей із задоволенням уявляють, як розширена реальність покращує якість освіти, тим більше, що швидкісна технологія передачі інформації 5G починає все більше і більше впроваджуватися.

Компанії вже відносно давно використовують подібну технологію для навчання своїх працівників.

Судячи з великого обсягу продажів окулярів доповненої реальності Shadow Creator навчальним закладам у Китаї, дуже багато людей пориваються використати потенціал цієї технології в секторі освіти. Судячи з усіх нещодавніх подій у цих двох сферах, імплементація розширеної реальності в освіту в наступні роки буде лише пришвидшуватися.