Британський уряд створив новий апарат для боротьби з низькоякісними програмами навчання

Доволі часто молоді випускники шкіл вступають до університетів за спеціальностями, які в результаті не мають практичного застосування. Британський уряд вирішив боротися з цією проблемою та виділив кошти на створення Офісу Студентів.

Британський міністр освіти та науки оголошує про початок боротьби з програмами навчання "низької якості"

Раніше, коли люди закінчували школу і планували навчання в університеті, вони не мали дуже чіткого уявлення про те, як вибір певних курсів буде фінансово впливати на кар'єру і подальше життя в цілому.

Зараз все по-іншому, і сьогоднішні студенти набагато більше думають про майбутнє. Вони хочуть переконатися, що обрані ними факультет та спеціальність взагалі варті того, аби вкладати в них час та гроші.

Час, зусилля та гроші

Вступ до університету є великою інвестицією як для студентів, так і для платників податків, тому встановлення відповідності між ціною та якістю освіти бакалаврату/магістратури повинно бути фактором у вирішенні питання про те, чи варто взагалі витрачати на це час, зусилля та гроші.

Завжди знайдуться курси, які не призведуть до подальшої високої зарплатні або значного збільшення вже існуючого заробітку випускників. Цінність є відносною, і для багатьох людей їхня спеціальність надає можливість для просто приємної кар'єри, як наприклад, бакалавр з музики чи акторського майстерства, навіть якщо фінансові прибутки можуть бути нижчими, ніж у людей, що працюють у інших галузях.

Що найбільше хвилює людей – це курси та спеціальності, які не виправдовують свою вартість ні наданими можливостями працевлаштування після закінчення освіти, ні наданими знаннями в результаті навчання. Це одна з причин, чому ми у Великобританії створили новий регулятивний орган – Офіс

Основна ціль цього органу – це покращення якості курсів та спеціальностей, що зараз є на низькому рівні. Ці програми навчання не тільки негативно впливають на репутацію університетів, а й не дають належної користі студентам, які їх обрали.

Ті університети, які вже пропонують освіту світового класу в Британії, продовжать навчати студентів на високому рівні. Британський уряд вважає, що студенти повинні розуміти, що обрана ними спеціалізація буде пов'язана з фінансовою стороною їхнього майбутнього. Адже навіть зараз, багато студентів не впевнені, чи зможуть вони отримати добре оплачувану роботу за спеціальністю після того, як їм буде зараховано останній студентський кредит.

Потрібно також пам'ятати, що студенти не тільки витрачають гроші на саму програму бакалаврата/магістратури, а й на проживання у гуртожитку/квартирі, комунальні послуги, їжу та сервіси, що допомагають вирішувати домашні завдання. Наприклад, у Великобританії особливо популярний сервіс papernow.org.

Змінюються не тільки університети

Офіс Студентів прагне переконатися, що кожна молода людина знає про всі доступні для неї можливості. Навчання в університеті підходить не всім, тому британська влада також трансформує і технічну сторону навчання, щоб забезпечити майбутніх студентів широким вибором спеціалізацій та належним рівнем якості навчальних програм.