Буквар українською мовою

У дитячому садочку дітей готують до найголовнішого свята всіх учнів — Дня знань. Їм розповідають про те, як у школі вони познайомляться зі вчителями, однокласниками, писатимуть в зошитах, які обрії відкриються перед ними, коли дітлахи здобудуть освіту. Між іншим, без навичок читання вивчити що-небудь не вийде. А шлях освоєння знань починається зі звичайного букваря.

Вимоги до першого підручника

Буквар українською мовою навчить дошкільнят розрізняти букви та звуки, зіставляти літери у складах, познайомить з поняттям рими та послідовністю букв в українській абетці, вказувати правильне написання та вимову слів. Перший підручник повинен мати привабливі малюнки, приємні на дотик сторінки, щоб дитина хотіла займатись за ним.

Отримати необхідний обсяг даних

Буквар 1 клас — чи не найголовніша книжка в житті школярика, бо презентує йому літературу загалом. Від того, як відбудеться «знайомство» з ним, залежить ставлення до книжок у наступні роки.

Чи знаєте ви, що вчителі загальноосвітніх шкіл вибирають підручники кожні п’ять років, згідно з інструктивно-методичними матеріалами інституту модернізації мови? Батькам придбати підручник з української мови буде легше, якщо вони скористаються нашими порадами:

  • Зверніть увагу на вік. Укладачі повинні враховувати розумові здібності та фізіологічні потреби дітей, тому розміщують на обкладинці спеціальні позначки.
  • Розрізняйте види навчальної літератури. Підручники для практики правопису чи граматики з підготовки до іспитів з українською мовою, відрізняються від загальноосвітніх за змістом, вичерпним поданням теми, орієнтованістю на практичні заняття.
  • Ознайомтесь із продукцією видавництв на книжкових або освітніх ярмарках. Новинки-цікавинки зі світу літератури щорічно поповнюють асортимент книгарень, дізнатись про них найпростіше саме під час таких подій.

Декілька порад майбутнім україномовним розумникам

Українська мова відрізняється від інших мов світу наявністю кличного відмінка, приголосного «й», милозвучністю зменшувально-пестливих слів. Краса, багатство лексики, чарівний словотвір роблять українську привабливою в очах іноземців.

Надважливо в сучасному світі володіти кількома мовами, бо це полегшує процес комунікації, допомагає в роботі, розширює світогляд. Охочі до вивчення літер та мови знають, що найголовніше у такому нелегкому процесі — опинитися в мовному середовищі. Радимо вам дивитись закордонні фільми, передачі, читати книжки, часописи, статті відомих людей в українському перекладі, слухати радіо, аудіофайли. Зауважте, що найкраща практика приходить від щоденних занять: спілкуйтеся з друзями в соцмережах, читайте рекламні оголошення у транспорті, етикетки продуктів, мийних засобів тощо.

Книжечки від Видавничого дому «Школа»

Щоб потішити своїх маляток гарними виданнями, ви можете купити класичні дитячі твори серії «Дитячий світовий бестселер», «Казки на картоні» у декількох варіаціях форми (книжка-пазл, книжка-виглядайка). Для дітей старшого шкільного віку видавництво друкує серії фентезі-романів Наталії Щерби, Керстін Ґір, Катерини Соболь, книжки про життя учнів середнього шкільного віку «Лотта та її “катастрофи”» Аліс Пантемюллер, підлітків — серія «Сучасна європейська підліткова книга» та багато чого іншого.

Видавництво Школа готує різноманітні історії, врахувавши при цьому запити сучасних дітей:

  • — навчальні посібники, довідники, словники;
  • — художню літературу;
  • — робочі зошити, прописи, книжки з підготовки до школи;
  • — казки на картоні;
  • — розмальовки, набори для творчості.

Товари з асортименту видавця відповідають санітарно-гігієнічним стандартам безпеки, виготовляються з використанням гіпоалергенних фарб та безпечних матеріалів.

Слідкуйте, аби не проґавити

Ціни на видання залежать від формату, кількості сторінок, мови твору. Про спеціальні пропозиції, акції, сезонні знижки ви можете дізнатись на сторінках видавництва у соцмережах.

Будь-які книжечки Видавництва Школа легко замовити через офіційний сайт. Або завітайте до книгарень Вашого міста та офіційних представників Видавничого дому «Школа» у вашому населеному пункті.