Відкрий для себе "книжку" оголошень – "Любе". Від пропозицій книг до послуг по освіті, і інше

Відома істина – люди поділяються на різні категорії. Не новина, у нас з вами різноманітні та широкі пріоритети зацікавленості. Часто досить важко їх відфільтрувати, адже кожен з нас своєрідна особистість. Ми читаємо книжки — під свій характер, настрій, вид роботи, ми переглядаємо новини — в інтернеті, по телебаченні, в друкованих засобах інформації, ми спілкуємось — особисто, через телефон, перепискою і безліч інших прикладів нашого співіснування. Об’єднати і вивести для кожного щось єдине і спільне намагаються і досі, наприклад Фейсбук, Інстаграм, Гугл і інші проекти мають розроблено безліч функцій які відслідковують людські поведінкові фактори. Що ж переважно об’єднує людей в інтернеті? Не здогадаєтесь! Об'єднує всіх — Пошук. Ми заходимо в інтернет щоб щось знайти, щось зрозуміти, щось вивчити, отримати, продати чи купити. А вже результатом пошуку є результат наших з вами інтересів, в основі якого лежать тренди.

Один з найпопулярніших трендів в Україні та й у світі загалом це — пошук та подача пропозицій щодо продажу, обміну, оренди , роботи, знайомств, освіти. Всю різноманітність і різнобарвність цих речей об’єднала в собі нова і логічно зрозуміла дошка оголошень, під цікавою назвою – "Любе", яка так і наче промовляє – "будь-що…".

Любе – це не просто сайт агрегатор пропозицій чи дошка оголошень, а великий, корисний і цікавий проект. Дана площадка дає змогу без зайвих зусиль безкоштовно подати оголошення, будь-якого характеру, адже вона об’єднує всі популярні рубрики, на будь-який смак (Нерухомість, Знайомства, Роботу, одяг і аксесуари, транспорт, запчастини, послуги , меблі, дитячі товари, електроніка, спорт і хобі, товари для здоров’я, тваринний світ і рослинність, події). Зручна фільтрація допоможе будь-кому швидко отримати потрібний результат введений в стрічці пошуку. Вести діалог з іншими користувачами просто і швидко. Ваші оголошення можуть без оновлення зберігатись до 6 місяців, ви можете розміщувати безліч своїх пропозицій.

Крім цього варто відмітити, що мабуть є основною непереборною проблемою в інтернет просторі – це обман. Для викорінення цього явища на сайті Любе реалізовано ряд захисних для користувачів функції:

— по запиту, перевірка користувачів та товарів;

— оплата замовлених товарів на поштових відділеннях після отримання;

— швидкий діалог з адміністрацією сайту.

Любе — це сервіс-книга яку почали писати для безпеки та зручності її користувачів. Першу сторінку відкрито і Ви будете задоволені її вмістом.