Готуємося до моря
Якщо вірити стародавній грецькій легенді, то богиня краси Афродіта вийшла на землю з морської піни. У наш час люди просто не можуть уявити собі літо без відпочинку — без піщаних пляжів, на яких можна нескінченно довго голубитися на сонечку, обзавестися загаром або новими знайомими і відпочити від міської суєти, туману і пилу. Відпочинок на морі — це також спосіб оздоровити своє тіло і душу — не тільки особисто для себе, але і для всієї своєї сім'ї.
Нам часто доводиться чути дурні тези про те, що проміннячка сонця небезпечні для здоров'я. Так, при ухваленні сонячного тепла у великих кількостях сонце може бути отрутою, але ж ніхто не заважає контролювати розпорядок дня і зробити сонце лікувальним засобом. Сонце дуже добре впливає на жирну шкіру, робить її здоровішою. Для того, щоб уберегти себе від негативної дії ультрафіолетових променів — Ви можете використовувати різні захисні креми. Також не радять проводити на сонці самі жаркий обідній час — з 11 до 15 годин відпочиньте в готелі. А якщо хочете залишатися на пляжі — те перебувайте в тіні.
В обов'язковому порядку слід користуватися сонцезахисними окулярами. Їх треба носити для того, щоб уникнути ранніх зморшок навколо очей і зберегти хороший зір. Особливо ретельну увагу треба виділити процесу вибору сонячних окулярів, якщо Ви користуєтеся контактними лінзами для корекції зору. Вибирати окуляри потрібно тільки в спеціалізованому салоні — оптиці, вони повинні бути якісними і з темними стеклами, інакше є ризик отримати обпік рогівки ока. На відпочинку бережіть від сонця голову — носите косинки, кепки або капелюшки.
Сама по собі морська вода володіє сприятливою загоюючою, омолоджуючою, тонізуючою і розгладжуючою зморшки дією на все тіло. У ній міститься величезна кількість різних корисних для організму мінералів і мікроелементів. Плавати в морі рекомендують не довше 40 хвилин в день, після кожного плавання — обов'язково обмитися прісною водою з душу на пляжі, інакше сіль почне дратувати шкіру.
Підтримати хорошу форму і укріпити м'язи спини — одне з основних завдань, які ставлять для себе любителі поплавати в морі. Краще не стоять біля берега, а використовувати можливість плавати з користю для тіла і душі.
Повітря біля моря дуже корисне. Коли ви приїжджаєте на курорт, то можете відчути вражаючу різницю чистого свіжого повітря і запиленого в своєму місті. За той час, що ви проведете на відпочинку, ваші легені очистяться. Навіть бризки морських хвиль працюють як природні аерозолі, заряджені негативними іонами і корисними мікроелементами. Дрібні крапельки морської води проникають в бронхи, розширюють їх, примушуючи нас дихати повними грудьми.
Спробуйте рибу, яку ловлять в морі, на берегах якого ви відпочиваєте. Свіжі морепродукти багаті йодом, фосфором, калієм, мікроелементами і мінеральними речовинами. Балуйте себе, не відмовляйте в задоволення насолодитися блюдами місцевої кухні, але будьте обережні — не слід вживати дуже гостре і солоне. Морські водорості — це не тільки традиційна морська капуста. Їх можна є, з ними роблять обгортання, а також випускають лікувальну косметику. Ви можете скористатися послугами СПА-центрів на морі, де не тільки зможете розслабитися, але і відчуєте турботу фахівців і зможете скоректувати свою фігуру і відновити стан свого здоров'я.
Часто дуже сумно повертатися з відпустки в щоденні сірі будні в міських стінах. Ось ви відпочили, чудово виглядаєте, заряджали сонячною енергією, а треба приступати до роботи в тісному і задушливому офісі. Щоб підтримати досягнутий ефект з моря користуйтеся удома косметикою на основі морських водоростей, приймайте ванни з морською сіллю — і хороше самопочуття разом з приємними спогадами вам забезпечене надовго.
Детальніше про відпочинок на морі читайте на сайті http://hlobus.org.ua.