Брови та вії: процедури, які змінять ваш погляд

Красиві вії і брови візуально допомагають скорегувати риси обличчя. Крім того, один раз зробивши нарощування або ламінування можна потім не витрачати час на макіяж. Зранку буде досить вирівняти тон обличчя та нафарбувати губи. Проте для ідеального результату необхідно знати тонкощі кожної процедури.

Нарощування вій

Сенс нарощування в тому, що на натуральну вію кріпиться штучна. У класичній техніці це 1 одиниця, а далі від 2 (2D, 3 D) і більше. Матеріал із якого роблять штучні вії – гіпоалергенне мікроволокно. Ця процедура підходить навіть для тих, хто носить окуляри або контактні лінзи. Важливо, щоб косметолог використовував якісний клей та знежирюваний засіб, тоді вдається уникнути подразнення очей. Переваги:

1. Довготривалий ефект. Такі вії в середньому тримаються протягом 3 тижнів. При правильній технології нарощування штучний матеріал втрачається, тому що відбувається природне оновлення вій. При цьому можна вести звичайний спосіб життя( відвідувати солярій, плавати у басейні). Тільки потрібно зачекати 24 години після проведення маніпуляції.

2. Правильна форма вій приховує недоліки. Наприклад, нависле повіко або ефект "сумного погляду". А для тих, хто хоче щось оригінальне підходять кольорові вії або варіант із блискучим камінням.

3. Економія. Зникає необхідність купувати засоби для макіяжу очей. В більшості випадків дівчата перестають фарбуватись не тільки тушшю, але й тінями та олівцями.

4. Виразний погляд. Навіть найдорожча туш не може конкурувати із нарощенням вій. Якби не намагалися виробники, неможливо створити ефект накладних вій, як це лунає з реклами.

Важливо, щоб майстер обирав правильну товщину та довжину вій. Якщо власні слабкі або робиться варіант 3D, таке нарощення не протримається довго. Краще комбінувати різну товщину вій. Ще один секрет якісного результату – правильна підготовка шкіри. Необхідно ретельно знежирити її. Також потрібно слідкувати, щоб клей не потрапив у очі. Для цього на нижню повіку накладають патчі, а клієнт весь час лежить максимально розслабленим. Розплющувати очі не можна. Перші декілька годин необхідно уникати потрапляння води на очі. Догляд за нарощеними віями включає використання косметичних засобів на водній основі. У складі немає бути олії.

Ламінування вій

У процесі ламінування на вії наносять спеціальну речовину з кератином. Білок проникає глибоко у структуру волосся, вії стають більш об’ємними та темними. Завдяки завиванню погляд стає "відкритим". Після ламінування можна забути про туш, але результат більш натуральний, ніж при нарощуванні. При постійному використанні легко відростити свої довгі вії, так як вони захищенні від механічних пошкоджень. І склад засобу включає корисні речовини( кератин, вітаміни, олії).

Для ламінування підігріту суміш наносять на вії декілька разів. Вона діє продовж 40 хвилин. Тривалість всієї процедури – 1 година. Результат тримається до 2 місяців, є накопичувальний ефект. Косметична маніпуляція цілком безпечна для здоров’я. Ламінування не можна робити при запаленні очей і алергії. Одразу по закінчені вії виглядають вологими, тому остаточний вигляд можна оцінити на наступний день. Підібрати майстра ламінування вій можна на barb.ua.

Моделювання брів, фарбування

Моделювання брів не завдає ніякого дискомфорту. Процедура допомагає скоригувати природні риси обличчя. Кваліфікований спеціаліст з легкістю підбере найкращу форму брів клієнту. Рекомендації при моделюванні:

1. За допомогою спеціального олівця потрібно окреслити бажану форму.

2. Спочатку потрібно пофарбувати брови, а тільки потім починати коригувати їх вигляд.

3. Відтінок має бути максимально наближеним до кольору волосся.

4. Розповсюджена помилка – рівномірне пофарбування, відсутність плавного переходу. Початок брів не має мати чітких ліній. Краще зробити його світлішим, ніж найвищу точку.



Зараз на вершині популярності хна та професійна фарба. Перший варіант слід обрати тим, хто має не густі брови. Хна надає шкірі відтінок, а фарба діє лише на волосся, але вона більш безпечна для алергіків.

Процедура татуажу брів

Татуаж брів часто носить назву "перманентний макіяж". Ця процедура передбачає невеличкі проколювання, тому клієнт має бути готовим до дискомфорту. Важливо врахувати: при бажанні перманентний малюнок легко можна видалити зі шкіри. Татуаж цілком безпечний для здоров’я. Його різновиди:

• Техніка "волосок до волоска".

• Східна техніка.

• Європейська техніка.

• 3D татуаж.

• Розтушовування.


Переваги:

1. Не потрібно щоденно підфарбовувати брови.

2. Правильно зроблений татуаж виглядає природно.

3. Перманентний макіяж витримує вологу, не потрібно хвилюватися за макіяж.

4. Довготривалий результат: від 6 місяців до декількох років. Тому процедура повністю виправдовує свою ціну.


Недоліки:

1. Неприємні відчуття. Щоб зменшити біль доводиться застосовувати анестезію.

2. Спеціальний догляд. Одразу після всіх маніпуляцій шкіра надто чутлива до зовнішніх подразнень, тому доводиться користуватися спеціальним гелем. Також 1 добу на обличчя наносять сонцезахисні засоби.

3. Татуаж заборонений при цукровому діабеті.


Майстер повинен обов’язково мати диплом про проходження спеціальних курсів. Важливо, щоб косметолог використовував тільки якісні барвники, при дешевих фарбах брови з часом мають зелений відтінок. Для видалення пігменту застосовують лазерні промені.

Ламінування брів

Ламінування передбачає спочатку нанесення спеціального засобу для відновлення волосків. А потім відбувається їх моделювання та коригування відтінку. Існує 3 різновиди: моделююче, лікувальне, фарбувальне.

Переваги:

1. Доглянутий стан брів.

2. Захист від пошкоджень.

3. Легко відростити густі брови.

4. Насичений колір.

5. Безпечна процедура, відсутні неприємні відчуття.

6. Ламінування займає мало часу.

7. Вже через добу можна відвідувати сауну або баню.


Недоліки:

1. Не можна приховати недоліки брів.

2. Ламінування не змінює радикально форму.

3. Інколи доведеться самостійно вищипувати брови.

4. Можлива алергія на компоненти ламінуючої суміші.

5. Малотривалий ефект.


Після першої процедури результат буде тішити, приблизно, 1 місяць. Але потім можна повторювати ламінування раз в 4-5 місяців.

Кожна з косметичних процедур має переваги та недоліки. Нарощування вій більше сподобається дівчатам, котрим необхідний яскравий макіяж. Щодо ламінування, то воно необхідно при власних гарних віях, тоді результат лише підкреслить природні дані. Кажучи про татуаж слід зазначити, що ця процедура незамінна для тих, хто майже втратив власні брови. Навіть найкраща фарба не замаскує відсутність волосків так добре як татуаж. Робити вибір слід тільки з урахуванням стану вій та брів.