Картриджі Brother: друк у будь-яких об'ємах або як роздрукувати книгу на звичайному принтері

Іноді придбати новинку зі світу літератури у звичайному книжковому магазині не так вже й легко – деякі твори потрапляють лише на полиці великих спеціалізованих маркетів, тому здаються майже недоступними для жителів маленьких міст. Однак, насправді, сьогодні знайти навіть найсвіжіший витвір літературного мистецтва можна в мережі Інтернет. Щоправда, тут знову виникає проблема – не всі прихильники белетристики (і не тільки) позитивно ставляться до читання книг у електронному вигляді.

Втім, вихід є завжди – за допомогою картриджів Brother можна роздрукувати майже будь-яку книгу самостійно. Що для цього потрібно? Спробуємо з’ясувати.

5 секретів домашнього друку книг

Перш за все, варто перевірити справність друкувального пристрою, переконатися, що він призначений для друку у великих об’ємах. Також, у разі потреби необхідно поновити запаси витратних матеріалів. Для цього придбати запасні картриджі Brother можна на moyo.ua.

Для того, щоб отримати доступ до безперешкодного читання самостійно роздрукованих книг, необхідно:

• Підготувати якісний папір. Звичайно, можна роздрукувати кілька новел і на так званих "чернетках", але тоді не вдасться відчути усі переваги двостороннього друку, та і зовнішній вигляд книги буде далеко не найкращим. Залежно від бажаного формату сторінок слід з запасом заповнити лоток папером. Варто пам’ятати, що чим більша товщина сторінок, тим довше роздрукована книга залишатиметься у "товарному" вигляді.

• Знайти в мережі безкоштовну або платну електронну версію потрібної книги та завантажити її у пам’ять персонального комп’ютера. Цей пункт необов’язковий для тих книг, які можна друкувати безпосередньо з сайту магазина чи продавця. Важливо обрати для скачування саме той формат, друк якого підтримує ваш принтер, інакше доведеться витратити зайвий час на конвертування.

• Переконатися, що в електронному документі немає зайвих матеріалів. Якщо текст збережено з можливістю редагування, слід перевірити наявність нумерації сторінок і у разі відсутності поставити її. Номери аркушів необхідні для запобігання плутаниці під час читання.

• Запустити процес друку та дочекатися його завершення. В середньому швидкість сучасного принтера досягає 20 сторінок монохромного тексту за хвилину. Тобто, роздрукування книги, у якій наявно до 500 сторінок, займає близько 25-30 хвилин.

• За бажанням – скріпити книгу за допомогою потужного степлера, зробити обкладинку та подбати про декор.

Отже, насправді роздрукувати книгу дуже просто: головне – отримати доступ до якісного електронного варіанту та завчасно придбати картридж для друку від ТМ Brother.