Пожива для розуму: 5 книг, які варто прочитати на смартфоні під час подорожі

Подорожі – це чудова нагода для прочитання чергової цікавої книги. Однак, не завжди є можливість взяти з собою улюблений літературний шедевр у традиційному паперовому вигляді. Друковані книги займають багато місця, мають помітну вагу, до того ж і коштують зачасту досить дорого. Добре, що наразі можна дозволити собі читати захоплюючі твори на мобільному пристрої з великим екраном. Оптимальне рішення – смартфони з діагоналлю 6 дюймів.

Література для мандрівників

Купити смартфони 6 дюймів можна в moyo. Для прочитання яких книг варто скористатися перевагами великого екрану перш за все?

Найбільш доцільно розпочати тривалу подорож з таких літературних творів:

1. "Старий і море" Ернеста Хемінгуея. Шкільна програма, книга, відома читачам з дитинства, твір, який варто прочитати кілька разів. Цікава і повчальна повість, яку кожен розуміє по-своєму. Історія про боротьбу, силу волі, життєві труднощі, переможців та переможених.

2. "Колгосп тварин" (іноді також "Скотоферма", "Скотохутір") Джорджа Орвелла. Антиутопія, яка переверне підсвідомість догори дригом і зачепить найвіддаленіші куточки душі. Великі думки на мінімальній кількості сторінок. Велетенська алегорія, з якою варто познайомитися кожному.

3. "Навколо світу за 80 днів" Жюля Верна. Історія для подорожуючих про подорожуючих. Читається на одному диханні і дозволяє з головою зануритися у цікавий світ вражаючих подорожей. Викликає незабутні враження та непідробні емоції, тому сподобається і дорослим, і дітям.

4. "Дублінці" Джеймса Джойса. Черговий потік свідомості від відомого автора. Незвичайна манера написання та цікаві сюжети дотепних розповідей – це і є справжній секрет успіху. Історії з життя з цікавими перепетіями сюжетів – те, що пропонує своїм читачам екстравагантний письменник.

5. "Путівник Галактикою" Дугласа Адамса. Ідеальний варіант для тих, хто любить фантастику. Ціла серія оригінальних за подачею і змістовим наповненням оповідань. Підійде навіть для найтривалішої подорожі, оскільки складається з п’яти основних книг. Сподобається прихильникам якісного кінематографу та відеоігр, оскільки була екранізована та "впроваджена" в середовище геймінгу.

Смартфони з діагоналлю дисплея 6 дюймів відкривають для любителів читання в подорожах необмежені можливості, оскільки дозволяють завантажувати (як платно, так і цілком безкоштовно) найрізноманітніші витвори літературного мистецтва та читати їх у будь-якому місці без жодних обмежень.

Дізнатися більше цікавої інформації про смартфони з великими екранами та ознайомитися з іншими їх корисними функціями та особливостями можна тут.