Налагоджуємо стосунки у парі. Книги, що допомагають

Ви хочете зробити стосунки більш глибокими та щирими? Навчитись виражати свої потреби та розуміти кохану людину? В цій статті ми ознайомимось з автором який просто та доступно розповідає як вдосконалити взаєморозуміння та досягти гармонії в стосунках.

Любов. Неможливо переоцінити її значення в нашому житті. В піраміді Маслоу, вона є базовою потребою людини. В теперішніх реаліях життя, де часу неначе все менше, важливо навчитись правильно визначати пріоритети та будувати взаємовідносини. Саме завдяки ним ми відчуваємо силу та підтримку в труднощах, вони наповнюють щастям, та роблять нашу реальність яскравою та значимою. Кожен по своєму підходить до цього питання, і безумовно має власну думку, про те як слід себе вести в тій чи іншій ситуації. Та корисно дізнатись і інші погляди, можливо щось можна робити краще? Адже стосунки, як і наше життя залежать від нас. І саме від розуміння проблеми залежить її вирішення. Бачачи причину непорозумінь, ми реагуємо зовсім інакше, аніж сприймаючи все на поверховому рівні взаємних докорів.

Ви хочете зробити стосунки більш глибокими та відкритими? Навчитись виражати свої потреби та розуміти кохану людину? Доктор філософії та консультант з питань подружжя та сім’ї Гері Чепмен викладає своє бачення психології стосунків у серії книг, що можуть стати справжнім путівником у налагоджені відносин. Сам автор постійно проводить семінари для подружніх пар та надає консультації. Також Гері веде програми, які транслюють понад 100 радіостанцій, їх можна послухати через інтернет мережу. Цій людині довіряють, та визнають дієвість його порад, що допомагають у повсякденних реаліях.

У книзі "П’ять мов любові" автор навчає п’яти способів що допоможуть зрозуміти, як саме виражає почуття партнер, та що любов означає для нього. Можливо це час проведений разом, або практична допомога? В декого слова підтримки викликають відчуття що їх люблять та про них піклуються, інші потребують фізичного контакту. Звичайно всі ці та інші потреби є виражені у кожному, та переважно завжди є домінуюча, і визначення її допоможе розуміти партнера.

Читаючи цей твір мимоволі замислюєшся, а що для мене є виявом почуттів? Якої поведінки я очікую? Та чи знає про мої потреби близька людина? І це є тим шляхом, що виводить стосунки на більш глибокий та відвертий рівень взаємоповаги та прийняття.

Книга Гері Чепмена "Любов як спосіб життя" є в певній мірі завершенням "П’яти мов любові". Вона легко та доступно вчить як наповнити власну реальність позитивом, відвертістю та любов’ю. У ній Ви знайдете також цікаві тестові завдання, що допоможуть глибше пізнати самого себе. "Любов як спосіб життя" показує як наповнити радістю не лише своє життя, а й оточити любов’ю своїх близьких. Чи вміємо ми виявляти свою приязнь? Чи пам’ятаємо про важливість виявлення почуттів? Про це ніколи не пізно задуматись.

Творіть своє життя. Наповнюйте його ніжністю, та взаєморозумінням. І щастя само знайде Вас. Адже саме стосунки є одною з базових потреб душі.

Знайти та придбати книги Гері Чепмена можна в інтернет магазині http://grenka.ua/. Також тут ви знайдете багато інших психологічних праць на тему взаємовідносин, що допоможуть розширити Ваше бачення даної тематики.