Лікування наркоманії та алкоголізму Ібогаіном

Лікування наркоманії та алкоголізму Ібогаіном

Є різні варіанти лікування наркоманії та алкоголізму Ібогаіном.

Дослідивши різні варіанти і вивчивши їх, я прийшов до висновку, що пропоновані наркоклініками і наркодиспансерами методи лікування не мають між собою великої різниці. Здебільшого все зводиться до масового застосування нейролептиків, бензодеазіпінов і антидепресантів, широко використовуваних в лікуванні наркоманії і лікуванні алкоголізму. Що, по суті, не є етіопатогенетичним для таких хворих, так як ці препарати були розроблені для застосування в психіатрії, а саме для лікування шизофренії та інших психічних розладів. Але не для лікування залежності від алкоголю та наркотиків. Такі препарати не лікують, а, навпаки, ще більше руйнують психіку наркомана або алкоголіка. Після такого, з дозволу сказати, "лікування" втрачається сон, настає глибока депресія і залежність від антидепресантів. Потім слід швидке і неминуче повернення до наркотиків і алкоголю. Метод "Детокс", поширений в ізраїльських клініках, Москві та СНД, є методом так званої швидкісний детоксикації і являє собою занурення пацієнта в сон за допомогою наркозу, а потім введення препарату Налоксон. Такі пацієнти після лікування дратівливі, у них відсутній сон, а також збільшується тяга до наркотиків і алкоголю, незважаючи на тривалий прийом налтрексон або Продетоксона. У той же час, Налоксон, Налтрексон, Продетоксон, по суті, є одним і тим же препаратом, дія якого зовсім не спрямоване на лікування психічної залежності. А все ефекти від їх застосування викликані тільки старанно викликаним лікарями хворого страхом наслідків вживання наркотиків або алкоголю. Повністю аналогічна ситуація складається і при лікуванні алкоголізму препаратами типу Дісульфірам, Еспераль, Тетлонг і т.п. Також відсутня будь-яка цільова дія на хворобу, тільки "терапія страхом", вселяється хворому. Але страх цей, не маючи під собою ніякої "фізичної" основи, не дає практично ніякого ефекту і повністю зникає після першої ж випивки. Виходить замкнуте коло і виникає питання — що ж робити, де пройти лікування, якими мають бути критерії ефективності при виборі клініки?

Що можу порадити в пошуках ефективного і найголовніше абсолютно нового підходу до лікування та проблеми наркоманії та алкоголізму?

Таке лікування є. І навіть більше того — це відродження хворого і звільнення його з мороку депресії, психічних і фізичних страждань. Лікування, не схоже на всі перераховані вище методики.

Ібогаін.Что це таке?

Лікарський препарат з кореня африканської рослини "Tabernanthe Iboga", здатний рятувати людей від наркозалежності та алкоголізму. На сьогоднішній день в світі про "Tabernanthe Iboga" обізнані лише обрані. В основному вчені — хіміки, щасливчики, що знайшли цей таємний аварійний вихід з героїнової та алкогольної пекла. Ібогаін в короткий термін знімає ломку і дає можливість безболісної детоксикації. Через п'ять, шість діб після прийому Ібогаін у хворих на наркоманію та алкоголізм настає тривала ремісія, яка може тривати як кілька років, так і все життя. Після проходження ініціації Ібогаіном хворі кидають наркотики і алкоголь на все життя.

Лечение Ибогаином в Украине клиника "Виталлайн" сайт www.vitalline.ru

Борис Віто д.м.н., професор