Корпуси підшипників та їх типи

Корпус є особливою конструкцією, яка утримує підшипник всередині, оберігає його від забруднення, забезпечує оптимальний режим змащування для надійної та безперебійної роботи протягом максимально довгого часового періоду. Завдяки особливій конструкції корпус можна легко встановити на технологічне обладнання, а також швидко адаптувати до конструктивних особливостей обладнання.

Класифікація корпусів підшипників

Корпуси для підшипників можна класифікувати за кількома основними ознаками:

  1. за типом підшипників – корпуси для однорядних кулькових підшипників, а також корпуси для дворядних кулькових та роликових підшипників;
  2. за методом розміщення – стаціонарний, натяжний, фланцевий чи картриджний корпус;
  3. за кількістю підшипників, що встановлюються в корпус — корпус на один (стандартний) або два (двохопорний) підшипники.

Найпопулярнішим матеріалом виготовлення корпусів для підшипників різних типів є чавун — він має невисоку вартість, відрізняється міцністю, жорсткістю конструкції та функціональністю. Штампована сталь – більш практичне рішення для умов експлуатації, що відрізняються невисоким рівнем механічного навантаження. Сталеві корпуси легко монтуються і мають відносно малу вагу.

Більш екзотичним рішенням є корпуси для підшипників із полімерних матеріалів або нержавіючої сталі. Полімерні матеріали мають мінімальну вагу, відмінні антикорозійні властивості, але відносно високу вартість та помірну стійкість до навантажень. Корпуси з нержавіючої сталі експлуатуються в екстремально складних умовах, в яких вони піддаються постійному впливу води та агресивних хімічних речовин. Крім того, нержавіюча сталь завдяки своїй міцності під час роботи чудово справляється з піковими навантаженнями. Такі корпуси найчастіше мають особливу конструкцію, що дозволяє кріпити спеціальні ущільнюючі елементи та торцеву кришку.

Як правильно вибрати корпус підшипника для вашого обладнання?

Для того, щоб не помилитись з вибором корпусу, покупець повинен заздалегідь визначити наступні параметри виробу:

  • тип підшипника – кульковий однорядний, або кульковий дворядний чи роликовий;
  • тип та форму корпусу, а також кількість отворів для кріплення;
  • матеріал виготовлення корпусу;
  • габаритні розміри та діаметр посадкового отвору;
  • тип мастильного матеріалу;
  • компанію-виробника.

Де купити якісні та недорогі корпуси для підшипників?

В інтернет-каталозі магазину «ГалПідшипник» за посиланням https://shop.galp.com.ua/ представлений найширший вибір корпусів за цінами компаній-виробників. Ми представляємо на ринку України найкращі моделі з гарантією якісної та надійної роботи, доставкою до будь-якої точки України найшвидшим способом. Якщо у вас є питання щодо технічних характеристик або форми оплати – зв'яжіться з нашими менеджерами телефоном або електронною поштою прямо зараз, отримайте безплатну консультацію, інформацію про наявні знижки та сезонні пропозиції.