Сухий корм — справжня знахідка для тих «кото-батьків». У готових раціонах заздалегідь прорахована кількість різноманітних мікронутрієнтів, необхідних для повноцінного функціонування котячого організму.
Рекомендований об’єм порцій вказаний на пакованні, а відміряти його можна за допомогою мірної ложки або склянки. На цьому причини, які мотивують купити сухий корм для котів за посиланням https://www.moyo.ua/ua/zootov/tov_d_kotov/sukh_korm_d_kotov/, не закінчуються. Серед переваг дегідрованих гранул з насиченим ароматом також:
- Ціни — на будь-який гаманець. Економклас найдешевший, але на повсякдень не підходить, оскільки не містить цінних вітамінів та мінералів. Найкраще рішення на обмежений бюджет — преміум, в якому є натуральне м’ясо та корисні добавки. Ідеальний варіант для міцного здоров’я та довголіття — холістік на основі вартісних делікатесних продуктів.
- Смаки для поціновувачів класики та любителів екзотики. Крім традиційних курочки, кролика та свинини — «заморські» анчоуси, форель, тунець та навіть мідії з креветками.
- Великий термін зберігання. У герметично закритій місткості гранули зберігаються до двох років.
- Користь для зубів. Коли домашній улюбленець розгризає «зернятка», він водночас чистить зуби від нальоту. Як наслідок, ризик утворення зубного каменю відчутно знижується.
- Збереження властивостей при контакті з повітрям. Вологі корми швидко обвітрюються, втрачають аромат. Сухі можуть довго лежати в мисці та не псуватися.
Як вибрати сухий корм?
Крім класу та смаку є ще декілька важливих критеріїв, від яких залежить, чи підійде корм котику.
- Вік тварини. Для малюків, нещодавно відлучених від матері, — «дитячі» не тверді гранули з високим вмістом білка, необхідного для нормального росту та розвитку. Для підлітків — калорійні корми, які добре заряджають енергією. Для дорослих — максимально збалансовані, а для літніх — з вітамінно-мінеральними добавками для зміцнення кісток та суглобів.
- Розмір гранул. Дрібним породам — мініатюрні та легенькі «зерна», звичайним котам — середні, а «габаритним», на кшталт мейн-кунів та курильських бобтейлів, — великі.
- Призначення. Заміна натуральному харчуванню — повнораціонні корми. Вони бувають універсальними та спеціальними — для розв'язання проблем чи компенсування нюансів здоров’я. Популярні для діабетиків, для малоактивних котів, для вагітних та тих, що годують, схильних до стресу та набору зайвої ваги.
- Розмір паковання. Якщо кіт куштуватиме новий корм вперше, краще не брати великий мішок — раптом не сподобається смак чи не підійде склад.
- Виробник. Лише перевірений — з гарною репутацією та грамотною ціновою політикою. Purina, Brit, Gemon, Josera — зоотовари високої якості доступні в асортименті багатьох відомих брендів.
За можливості перед купівлею нового корму варто порадитися з ветеринарним дієтологом. Він підкаже, як правильно ввести новий смаколик в раціон та розповість, чому кіт може відмовлятися навіть від найякіснішої їжі.