Сучасна література: що почитати та чи це варто часу

Серед великого різноманіття книжок, важко обрати щось певне, в особливості якщо це нехудожня література в інтернет-магазині OpenBook. Якщо ви шукаєте ту книгу, яка могла бути корисною у питаннях саморозвитку, заробітку або пізнанні чогось нового, варто спиратися на кваліфікацію автора та його історію.

Представлені книги

Нехудожня література https://openbook.in.ua/ne-hudozhnya-literatura в особливості сьогодні цікавить народ. Серед найпопулярніших тем, що представлені на полицях книжкових магазинів, в особливості виділяються:

  • Саморозвиток. Багато кому цікава ця тема, коли навколо відбувається хаос. Люди прагнуть розібратися, що коїться зі світом, проте завжди приходять до одного – змінювати потрібно самого себе. Звідси й така зацікавленість книгами по саморозвитку. "Сіла звичок" Чарльза Дюгга досліджує, як звички формують наше життя та як на практиці їх можна змінити для досягнення успіху. "Думай як геній" Деніеля Канемана – психологічна книга, яка розповідає про різні аспекти прийняття рішень та допомагає зрозуміти, як саме працює механізм нашого мислення. "Сила безперервності" Екхарта Толле пропонує взяти за себе відповідальність та почати жити повним життям, прагнути до присутності та самопізнання.
  • Екологія та сталий розвиток. Ці книги спрямовані вирішити екологічні проблеми, що наразі лякають кожного. Література надає практичні рекомендації стосовно того, як кожна окрема людина може сприяти покращенню цього розвитку. Серед визначних книг, які рекомендується прочитати, є: "Не кажучи про зовнішність: Економіка без зростання" Тіма Джексона, "Друга міцна земля" Девід Брукс, "Зелений новий спосіб життя" Джеремі Ріфкін.
  • Наука та технології. Напрямок особливо буде корисним працівникам в цій сфері, проте кожного допоможе розібратися у наукових процесах, що наразі відбуваються навколо. Нехудожня література научного напрямку пропонує читачам вивчити останні досягнення у світі науки, розкриваючи та пояснюючи їх в контексті сучасних технологічних та наукових викликів. Приклади цікавої літератури на цей випадок: "Симптоми безволі: Як технологія стає володарем над нами" Ніколас Карр, "Суперінтелект: Шлях до розуму в епоху штучного інтелекту" Нік Бостром, "Вертикальне місто" Діксон Дезпом'єрс.
  • Економіка та фінанси. Ця тема була актуальною завжди та залишається досі для сучасної людини. Фінансові закони були і будуть для всіх однакові, проте винахідники пропонують інноваційні методи керування, інвестування, фінансового планування, які можуть допомогти поглянути на грошову ситуацію з іншого боку. Серед таких книг: "Блекджек: гроші в іграх на межі ризику", "Капітал у ХХІ столітті".

При уважному читанні нехудожньої літератури та застосуванні отриманих знань на практиці, вона може змінити життя в кращий бік.