Про що ми мріємо, повертаючись додому після насиченого подіями робочого дня? Насамперед про комфорт та затишок, хоча для когось на першому місці знаходяться питання безпеки. На жаль, ми не можемо вплинути на те, що відбувається за стінами наших квартир та будинків, але подбати про "мікроклімат" своєї оселі цілком можливо.
Як налаштувати систему віддаленого керування будинком?
Принцип роботи "розумного будинку" простий і зрозумілий: у приміщенні встановлюються необхідні датчики та прилади, за керування відповідає головний комп'ютер. Також до системи підключається смартфон або планшет для дистанційної диспетчеризації. Інтерфейс програми простий, інтуїтивно зрозумілий. Перше налаштування виконують інженери, які відповідають за введення системи в експлуатацію. Далі ви можете керувати сценаріями або окремими функціями самостійно, відштовхуючись від підказок програми.
Навіть перебуваючи за межами квартири, ви легко зможете відстежувати роботу побутових приладів, системи опалення, вентиляції. Все, що потрібно, – це обрати "розумний будинок" під ключ (більше інформації – за посиланням https://thecaresmart.com/).
Які є переваги у систем віддаленого керування будинком?
Дистанційне керування інтелектуальними системами дозволяє контролювати не лише комфорт, а й безпеку. Де б ви не знаходилися, кілька торкань до екрана смартфона дадуть змогу оцінити поточний стан усіх систем та внести корективи в окремі функції або цілі сценарії: перекрити воду, увімкнути чи вимкнути світло, відкрити або закрити замки, а також виконати інші дії.
За допомогою спеціальної програми, встановленої на смартфон, ви можете віддалено керувати всіма елементами "розумного будинку":
- освітлення;
- клімат;
- розваги;
- безпека.
Не менш важливе управління теплою підлогою (https://thecaresmart.com/comfort.html – тут знайдете більше інформації), особливо якщо у вашій родині є маленькі діти або літні родичі.
Як можна керувати світлом у розумному домі?
Smart-освітлення є системою управління освітлювальними приладами в приміщеннях. "Розумні" світильники в інтелектуальній системі підлаштовуються під дії людини, хоча зовні вони практично нічим не відрізняються від звичайних освітлювальних приладів.
Світло в "розумному будинку" керується через інтернет за допомогою застосунку в смартфоні. Кожен світильник окремо під'єднано до інтернету, і це дає можливість регулювати освітлення. Світлодіоди допомагають змінювати його інтенсивність. Це дозволяє імітувати місячне чи сонячне світло, робити освітлення "теплим" або "холодним".
Керувати світлом допомагають вбудовані в систему датчики, причому вони реагують не тільки на рух, а й на вологість, температуру, рівень звуку. За допомогою сенсорів можна регулювати ступінь освітлення, вмикати та вимикати світло, коли людина залишає приміщення.