Суперможливості вуглецю: усе про карбоновий пілінг

Вам точно неодноразово зустрічалися відео та фото пацієнтів косметологічних клінік, які лежать з нанесеною чорною маскою, а лікар апаратом лишає круглі сліди на обличчі, прибираючи цю масу. Процедура карбонового пілінгу дійсно привертає до себе увагу своїм контрастом: темний гель до, але сяюча та чиста шкіра після. Внаслідок чого досягається такий неймовірний ефект? Спробуємо з'ясувати.

При проведенні карбонового пілінгу відбувається глибоке очищення шкіри в комплексі з відновленням її кольору та рівномірного тону, покращення тонусу та якості. Процедура базується на використанні апаратного лазерного променя та наногелю з дрібнодисперсним вугіллям, що й надає особливого чорного відтінку. Карбоновий пілінг обличчя в Києві проводиться на інноваційному сертифікованому обладнанні, що в руках висококваліфікованих спеціалістів клініки AnaCosma дає особливо разючий результат.

Показання до карбонового пілінгу

Якщо серед цього переліку показань ви знайдете хоча б кілька пунктів, що відгукуються за станом вашої шкіри, тоді карбоновий пілінг — це процедура саме для Вас. Вуглецево-лазерну методику використовують при:

  • забруднених/забитих порах;
  • надмірному виділенні секрету сальних залоз;
  • жирному типі шкіри;
  • зниженні тонусу шкіри;
  • наявності шрамів, рубців та слідів постакне;
  • пігментації;
  • тьмяному кольорі обличчя;
  • надмірній кількості ороговілих клітин та локальній сухості обличчя;
  • профілактиці акне.

Процедура тішить пацієнтів якісним результатом вже після першого сеансу, але для стійкості ефекту спеціалісти рекомендують проводити карбоновий пілінг курсом та накопичувати омолоджувальний та оздоровчий ефект.

Етапи проведення процедури

Карбоновий пілінг реалізується шляхом використання двох компонентів, а отже й має два основних етапи проведення:

  1. Лікар-косметолог тонким шаром наносить спеціальний вуглецевий гель, що вже починає взаємодіяти зі шкірою з першого дотику.
  2. Після висихання "чорної маски" спеціаліст використовує лазер для прогріву глибоких шарів дерми, які при цьому "відшаровують" верхні ороговілі клітини шкіри разом із залишками гелю. Сам процес нагрівання стимулює волокна еластину та колагену до активного синтезу.

Крім того, процедура має антибактеріальну дію, тому першочергово лікує дефекти шкіри, а в кінцевому результаті дарує стійкий естетичний ефект.

Чи болісно робити карбоновий пілінг?

Однозначно, ні. Дія лазера при виконанні процедури абсолютно комфортна, щадна та малоболісна. Пацієнт може відчувати тепло або легке поколювання, проте швидкість виконання процедури не залишає можливості відчути хвилювання чи переживання від отриманих відчуттів. Кінцевий результат вас вразить набагато більше!