Сьогодні більшість людей грають у ігри на комп'ютері або телефоні. Але такі розваги мають деякі серйозні недоліки. По-перше, у гравця поступово псується зір через те, що око сфокусоване на одній площині. По-друге, такі ігри часто спричиняють залежність. Гравець витрачає на них весь вільний час, відмовляючись від спілкування з друзями та близькими. Якщо ви не хочете, щоб ваша дитина зіпсувала собі здоров'я, то їй варто придбати настільні ігри. Вони допоможуть їй соціалізуватися, гармонійно розвиватися, покращити логіку, будувати причинно-наслідкові зв'язки та розвинути посидючість.
Настілки — це універсальна розвага. Вони підходять для людей практично будь-якого віку та соціального статусу. У них можна грати удвох, усією сім'єю чи компанією. Настільні ігри, як правило, не займають багато часу, тому ви можете грати в них після роботи або у вихідний.
Різновиди настілок
Існує досить багато жанрів та стилів подібних ігор. Розглянемо найпопулярніші:
- Розвивальні. Такі розваги дуже популярні серед дітей. З їх допомогою малюк може познайомитися з літерами та цифрами, освоїти нові знання з географії, біології та інших природничих наук, дізнатися цікаві факти, запам'ятати пам'ятки та ін. Подібні ігри підходять для дітей будь-якого віку. Із задоволенням грають у них і дорослі.
- Стратегії. Такі настілки також вважаються універсальними, хоча грають у них, як правило, діти віком від 7 років. У стратегіях потрібно вибудовувати певні послідовності, захоплювати ресурси, перемагати конкурентів. Як приклад можна навести відому на весь світ Монополію.
- Асоціативні. Такі настільні ігри дозволяють розвинути фантазію та уяву. Вони підходять для творчих людей, які люблять малювати, мріяти та творити.
Це далеко не повний перелік жанрів настілок. Також у продажу є ігри категорії 18+, які ідеально підходять для пар або для великих компаній. Великою популярністю користуються ігри з елементом удачі. У них переможцем стає не той, хто найшвидше вирішив поставлені завдання, а той, кому пощастило. Ігри на удачу підходять тим, хто любить азарт.
Як підібрати хорошу насолоду
Щоб вибрати цікаві настільні ігри, вам потрібно враховувати:
- Вік гравців. Для дітей підходять простіші ігри з елементом навчання чи удачі. Дорослі часто обирають стратегії чи рольові розваги, які потребують знань та фантазії.
- Кількість учасників. Як правило, більшість настілок робляться для 2-4 гравців, але є варіанти і великих компаній.
- Жанр гри. Його обов'язково потрібно враховувати під час вибору, оскільки одним будуть не цікаві стратегії, а другим — асоціативні розваги.
Якщо ви не можете самостійно зробити вибір, зверніться до консультантів інтернет-магазину Rozum. Вони дадуть відповідь на всі наявні питання та допоможуть вам купити цікаву гру з урахуванням усіх ваших побажань. Цей магазин пропонує покупцям сотні видів настільних ігор усіх жанрів, а також здійснює доставку товарів до будь-яких населених пунктів України.
Джерело: сайт rozum.com.ua