Законодавство України визначає, що вчительство повинно постійно розвиватися та підвищувати свою кваліфікацію. Покращення професійних знань, ключових компетенцій та поліпшення взаємозв'язку з учнівством – важливі аспекти в розвитку сучасної освіти. Саме тому новини освіти для вчителів важливо отримувати в повному обсязі та своєчасно. Це допоможе швидко відреагувати на зміни та покращити свої навички та професійні здібності.
Як навчатися вчительству?
150 годин за 5 років – найменша кількість часу, яку кожен освітянин повинен витрачати на саморозвиток. Законодавство гнучке в плані вибору форми навчання та часу, витраченого на підвищення кваліфікації щорічно. Кожен педагог має право самостійно обирати суб'єкта, що надає послуги з підвищення кваліфікації. Аби зробити пошук максимально простим та швидким, була розроблена інформаційна платформа "EdWay".
Серед можливостей освітньої системи:
- зручна багатокритеріальна система пошуку;
- можливість зберігати всю необхідну інформацію в особистому кабінеті;
- можливість вільної комунікації;
- підтримка технічної служби;
- зворотний зв'язок у разі виникнення проблем.
На платформі зручно ознайомлюватися з запропонованими курсами й вебінарами та зв'язуватися з суб'єктами, що надають послуги з підвищення кваліфікації. На інформаційному ресурсі представлена вся необхідна інформація, завдяки якій усі охочі знайдуть необхідний інструмент для розвитку потрібних йому компетентностей.
Де отримати додаткову інформацію про підвищення кваліфікації?
Освітня платформа "EdWay" містить великий блог, де розміщує усі останні новини. Там можна знайти інформацію, як пов'язану безпосередньо з освітнім процесом на платформі, так і загальні новини у сфері підвищення кваліфікації для вчителів.
Уся інформація перевіряється на актуальність, тому можна бути впевненими в її правдивості. Крім того, на платформі можна подивитися перелік освітніх ресурсів та центрів професійного розвитку для вчителів. Докладніша інформація про кожен суб'єкт надання освітніх послуг дозволить зробити правильний вибір щодо програми та курсів, аби навчання було максимально ефективним.
Платформу розробляє та обслуговує громадська організація EdCamp Ukraine та Прозорі рішення за підтримки Save the Children in Ukraine та Education Cannot Wait #ECW, за підтримки Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, а також за участі інституційних партнерів — Міністерства освіти і науки України, державної установи Український інститут розвитку освіти, Державної служби якості освіти України, Освітнього омбудсмена Сергія Горбачова, Державної наукової установи "Інститут освітньої аналітики"