Дизайн приміщення нерідко називають "мікрокосмосом" людини, адже при облаштуванні кожен з нас виявляє особисті уподобання і життєву філософію. Традиційно одну з головних ролей відіграють картини в інтер'єрі, які здатні дуже багато розповісти про своїх господарів. Для модного інтер'єру недостатньо мати славнозвісний "євроремонт", адже набагато важливішою є самобутність.
Головні тренди 2023: на які кольори звернути увагу?
Навіть одна картина здатна стати центральним елементом інтер'єру та надати кімнаті неповторний шарм. У цьому році на вершині уваги кольори насиченої гами:
- Tiffani – витончений союз блакитного та зеленого. Великі картини на стіну в такій гамі зачаровують з першого погляду та створюють ефект розширення простору.
- Waterspout – назва відтінку перекладається як "водяний смерч", оскільки асоціюється з освіжаючою прохолодою. Це колір романтики та свободи духу.
- Samoan Sun – соковито-сонячна фарба нагадує південне сонце. Оформлення кімнати в теплих тонах створює відчуття затишку та захищеності.
- Polar Night – колір названий на честь полярної ночі. Темно-синій відтінок дуже затребуваний серед сучасних митців. Його можна зустріти на полотнах з найрізноманітнішими сюжетами – від таємничих космічних глибин до міських пейзажів.
Революційною тенденцією 2023 року є комбінування кольорів, які традиційно вважаються несумісними. При професійному підході це дозволяє створювати неочікувані ефекти, які вражають не тільки оригінальністю, але і казковою красою. Компанія Walldeco надає унікальну можливість зробити свій інтер'єр дійсно ексклюзивним і індивідуальним. Тут можна замовити окреме полотно або стильний комплект картин на стіну за вашим зображенням, а також вибрати один з кількох сотень варіантів, представлених в каталозі.
Картини для декору — фаворити цього року
2023 рік став революційною епохою у світі моди, в тому числі – інтер'єрів. Гідну конкуренцію всенародно улюбленій класиці, мінімалізму, поп-арту, еко та лофту складають нові напрямки. Серед найбільш оригінальних стилів сучасного живопису:
- Ботанічна ілюстрація – відродження старовинних технік деталізованого зображення рослин, яке було популярним у 17 столітті. "Портрет" рослини може бути виконаний в монохромный або ж повно кольоровій гамі. Рекомендується купити сучасні картини для інтер'єру в стилях: еко, класицизм, фьюжн, контемпорари, рококо, романський стиль.
- Максималізм – творчій антипод мінімалізму. Характерною ознакою робіт є поєднання фарб контрастних кольорів, присутність численних зображень на полотні (часто – різного розміру). Це творча знахідка для всіх, хто втомився від стриманості та воліє жити на повну "потужність".
- Нео мемфіс – творча реінкарнація стилю 80-х років минулого століття. Це святковий феєрверк соковитих кольорів і норовливих ліній. На картинах присутні геометричні фігури, орнаменти та графіка, і нерідко все це приправлене витонченим гумором. Для створення ефекту складного простору використовуються плавні форми, оптичні ілюзії і змішування фактур. Особливо ефектно в даній стилістиці виглядають модульні картини.
- Fluid art – абстрактний живопис, який називають "рідинним мистецтвом". Для створення шедевру знадобиться рідкий акрил різних кольорів. Після хаотичного виливання на основу барвисті струмки сплітаються у фантастично-примхливій абстракції. Картини для декору кімнати в стилі еклектик, кітч, авангард підкорюють з першого погляду.
- Пльонтанізм – стиль, автором якого є легендарний український художник Іван Марчук. Зображення створюється мініатюрними лініями, які майстерно переплітаються (від українського пльонтають) і трансформуються у різні зображення.
Для того, щоб вдало купити картини на стіну у вітальню, потрібно орієнтуватися не тільки на модні тенденції, але і на свої власні емоції. Найголовнішим правилом є вірність власним вподобанням та своєму почуттю прекрасного.