Реєстрація благодійних організацій в Україні на що звернути увагу

Реєстрація благодійної організації в Україні потребує пройти декілька процедур та заповнити відповідну документацію.

Реєстрація благодійних організацій в Україні — це процедура, що забезпечує юридичне статус благодійної організації та дає їй право здійснювати свої діяльність і отримувати підтримку від державних органів. Реєстрація благодійної організації в Україні потребує пройти декілька процедур та заповнити відповідну документацію. У першу чергу, благодійна організація повинна отримати підтвердження її статусу благодійної організації від Міністерства юстиції України.

Для цього благодійна організація повинна заповнити декілька документів та надати достовірну інформацію про свою діяльність та мету постановки. Далі потрібно зареєструвати благодійну організацію в Національному соціальному страхуванні, а також в органі, що проводить платні послуги. Тут благодійна організація повинна надати відповідну документацію, підтверджуючу її статус благодійної організації, більше інформації ви можете знайти на сторінці Legalact https://www.legalact.com.ua/reyestracziya-blagodijnoyi-organizacziyi/ . Наступним кроком є реєстрація благодійної організації в Державній реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Для цього потрібно подати просту заяву та надати документи, що підтверджують її статус благодійної організації.

Реєстрація благодійної організації повинна бути завершена за три тижні з моменту подання документів у відповідні державні органи. Після успішної реєстрації благодійна організація може почати здійснювати свою діяльність та отримувати підтримку від державних органів.

Етапи:

1. Зареєструвати благодійну організацію у Державному реєстрі Юридичних Осіб.

2. Отримати Налоговий Номер та Ідентифікаційний Код організації з Державної фіскальної служби України.

3. Отримати ліцензію від Державної служби соціального захисту і природних ресурсів України для здійснення діяльності благодійної організації.

4. Отримати дозвіл від Національного Банку України на здійснення грошових послуг.

5. Отримати акредитацію від Національної Асоціації Благодійних Організацій України.

6. Проходити періодичний аудит фінансових документів та діяльності благодійної організації.

Реєстрація благодійної організації в Україні є досить складною процедурою, але її завершення дасть благодійній організації можливість продовжувати свою діяльність та отримувати підтримку від державних органів. Також благодійна організація отримає відповідний статус та захист законодавством України. Благодійної організації може бути справедливо довіряти, що вона працює в повному відповідності до закону та забезпечує захист інтересів своїх донорів та бенефіціарів.