Гіпсофіла — це однорічна витривала багаторічна або альпійська рослина, яку влітку вирощують заради крихітних, схожих на ґудзики, квіток білих або ніжно-рожевих відтінків.
Гіпсофіли належать до сімейства гвоздикових. Квіти цих рослин дуже подобаються квітникарям, тому що вони добре поєднуються практично з будь-якими квітами – вони є фаворитами у весільних букетах. Вони роблять те ж саме в бордюрі, де їх тонкі, жилаві стебла роблять їх чудовим "наповнювачем", заповнюючи прірву між різними рослинами та додаючи повітряного відчуття схемі посадки.
Цей вид ідеально підходять для котеджних садів, білих садів, гравійних садів і, звичайно, для зрізання садів – просто дайте їм багато сонячного світла та місця для поширення. Приблизно п'ять стебел ідеально підходять для гарного відображення в букеті чи вазі, а цвітіння у воді має тривати щонайменше сім днів. Квіти дуже легко висихають і для композицій.
ЯК ВИРОЩУВАТИ?
Для досягнення найкращих результатів вирощуйте їх у вологому, але дуже добре дренованому, злегка лужному або нейтральному ґрунті. Дедхед регулярно цвіте, щоб стимулювати повторне цвітіння. Уникайте турбувати багаторічні рослини після того, як вони виросли, оскільки вони не люблять турбувати коріння.
Основна проблема, з якою ви, ймовірно, зіткнетеся, це проблеми з зимовою вологістю –вона не любить сидіти в холодному вологому ґрунті. Додайте багато піску під час посадки, щоб уникнути гниття коренів або стебла.
КРАСИВІ ПЕТУНІЇ
Петунія є одними з найпопулярніших квітів через їх виняткове цвітіння та тривалий період. Як і у більшості однорічних рослин, до середини літа вони стають довгоногими, тому ви захочете обрізати пагони приблизно на половину їх довжини. Подивіться, як садити ці тендітні насінинки та доглядати за ними, щоб вони цвіли.
У більшості регіонів петунії розглядаються як однорічні рослини, але їх можна вирощувати як ніжні багаторічні рослини в зонах 9-11. Квіти бувають різних кольорів і візерунків і цвітуть з весни до заморозків!
Ці різнокольорові однорічні рослини справді можуть додати ефектності газону перед садом і часто використовуються в бордюрах, контейнерах, підвісних кошиках або навіть як сезонний ґрунтопокривний покрив. Деякі навіть мають легкий аромат.
Якщо ви хочете виростити її з насіння, почніть посів у приміщенні за 8-10 тижнів до останніх весняних заморозків. (Див. місцеві дати заморозків.)
Висаджуйте молоді особини на відкритому повітрі після останніх весняних заморозків, але уважно стежте за прогнозом погоди та захистіть молодняк від пізніх заморозків.
Як тільки у вас виникне бажання купити насіння цих квіточок, то запрошуємо вас відвідати наш інтернет магазин "vasylivanovich.com.ua". На вас там чекає справжній шопінг для садоводів та любителів всього пахучого та цвітучого. Ми допоможемо вам з вибором та з радістю порадимо найкращі для вас варіанти.
Наші переваги не змусять вас сумніватися, адже ми надамо вам:
- Швидкий сервіс
- Гарантію
- Чітку консультацію
- Хороші емоції
- Та багато приємних бонусів.
Отже чекаємо на вас, та будемо раді співпраці!
І пам'ятайте що, за кожну рослину, яку ви купуєте, ви будуєте важливий проект по відновленню земного балансу.
Оскільки рослини можуть вловлювати забруднюючі речовини всередині приміщень і перетворювати їх на накопичену енергію, вивільняючи природно відфільтроване повітря як побічний продукт. Вони роблять це, поглинаючи забруднюючі речовини через листя та передаючи токсини своїм корінням, де вони перетворюються на джерело їжі.