Як вибрати осушувач повітря: рекомендації компанії "Осушувачі"

У період міжсезоння в багатьох приміщеннях підвищується рівень вологості: стіни покриваються конденсатом, через грибок чорніють кути. Це впливає не тільки на стан приміщення, а й на самопочуття людей. Єдиний ефективний спосіб боротьби із зайвою вологою — встановлення осушувача повітря.

Фахівці компанії «Осушувачі» розповіли, на що звернути увагу під час вибору побутового осушувача.

Чи так страшний чорт: чому небезпечна зайва волога

Підвищену вологість приміщення в першу чергу «відчують на собі» предмети меблів, оздоблення та затишні куточки будинку: розвивається грибок і пліснява, псується обробка стелі, покриття для підлоги, відволожується одяг у шафах, псуються книги й т.д.

Вже з перших хвилин перебування в такому будинку відчувається сире, неприємне та затхле повітря, через яке важко дихати.

Також це позначається і на загальному самопочутті та працездатності. Через те, що організм поглинає більше вологи, ніж втрачає, збільшується навантаження на внутрішні органи, особливо страждає серце.

Тимчасовим рішенням може бути провітрювання приміщення або використання приладів. Але тривалий ефект дасть лише спеціальний вологопоглинач.

На що звернути увагу при виборі осушувача

Усі осушувачі можна поділити на дві великі категорії: промислові та побутові. Другі компактніші й мають більш скромні функціональні можливості, зате ідеально підходять для поглинання вологи у квартирах і приватних будинках, офісних приміщеннях і невеликих магазинах.

При виборі побутового осушувача важливо враховувати:

  • його розмір — агрегат не повинен захаращувати простір;
  • дизайн — для правильної роботи осушувач рекомендується встановлювати ближче до центру кімнати, тому важливо, щоб пристрій естетично вписувався в інтер'єр;
  • продуктивність — цей показник враховує, скільки вологи може прибрати прилад за годину (добу).

Продуктивність осушувача впливає на те, як швидко він справлятиметься з поставленим завданням.

Якщо вибрати недостатньо потужний для конкретного приміщення прилад, його робота не буде ефективною. У приміщенні все одно відчуватиметься вогкість і щоб підтримувати нормальний рівень вологи, осушувачеві доведеться працювати безупинно. І це значно збільшить споживання електроенергії.

Якщо вибрати осушувач занадто потужний — він швидко осушить кімнату, але при цьому також споживатиме багато електроенергії.

Щоб не помилитись з вибором осушувача, варто звернутися до фахівців, які допоможуть розрахувати оптимальний варіант. Докладніше можна дізнатися на сайті: https://osushuvachi.com.ua/pobutovi-osushuvachi-povitria