Сучасне життя просто неможливо уявити без вільного володіння іноземною мовою. Престижна робота, подорожі – все це потребує знання англійської.
Коли приходить розуміння, що без відповідної лексики чи часів не вдається зав'язати навіть елементарну розмову, починається пошук можливих способів навчання. Кожен вибирає варіант, що максимально підходить за рівнем навичок, способу життя, наявності вільного часу. Хтось віддає перевагу самостійному процесу з книгами, відеоуроками, переглядом фільмів, хтось відвідує групові заняття. Але, з урахуванням стрімкого ритму життя, багато хто розуміє, що репетитор англійської мови Київ та по всій Україні в режимі онлайн — найбільш оптимальний варіант. Докладніше про те, як обрати педагога – далі у статті.
На що звернути увагу?
Сьогодні в мережі представлено величезну кількість пропозицій як у спеціальних школах (один на один з учителем чи груповий формат, де урок проводиться для двох-трьох людей одночасно), так і приватна практика у вигляді індивідуальних зустрічей. Тому насамперед слід визначити формат майбутнього навчання. Після цього, фахівці рекомендують ознайомитися з низкою характеристик:
1. Рівень зайнятості.
Чи веде педагог приватну практику чи працює у мовній школі (може навіть не одній). "Багатоверстатник" у цьому випадку буде не найкращим рішенням, адже якщо вчитель має високу кваліфікацію, то навчальні заклади пропонують йому повну завантаженість. Також викладач одразу кількох установ може плутатися у програмах та студентах, що не завжди добре.
2. Освіта.
В ідеалі викладач повинен мати вищу лінгвістичну освіту. Це саме той рівень знань, який дозволяє володіти мовою досконало та викладати її іншою, викладаючи матеріал просто, доступно. Перевагою стане наявність міжнародних сертифікатів.
Варто зазначити, що лінгвістичні курси чи самостійне навчання не може гарантувати якісного викладу матеріалу.
3. Досвід проживання там.
Важливим аспектом у специфіці викладання є досвід проживання за кордоном, спілкування безпосередньо у країні-носії мови. На заняттях з таким наставником можна не лише вивчити книжкову лексику та теоретичний аспект, а й ознайомитися з культурними особливостями, вивчити ідіоматичні та сленгові вирази, можливо навіть професійні терміни.
Профіль педагога
Перш ніж звернутися до фахівця, з яким проходитиме навчання, ретельно вивчіть резюме, інформацію на сайті. Ідеальним варіантом стане наставник, який закоханий у свою справу. Педагогічний стаж у такому разі має бути щонайменше 3 років. Також має значення вік. Як показує практика, вчителі старше 50 віддають перевагу традиційним офлайн форматам.
Якщо ви сумніваєтеся у кваліфікації викладача, завжди можна записатися на пробне заняття.