Як використовувати годівницю для бджіл

Деякі бджолярі вважають, що краще бджолам самим себе годувати. Однак, безумовно, бувають випадки, коли треба підгодовувати комах. У такі часи безумовно корисно мати годівницю із цукровою водою.

Нова колонія завжди потребує годування, а також бджоли, що одужують після хвороби, потребують додаткової сили. У часи, коли мало квітів, їх також потрібно підгодовувати.

Як годувати бджіл сиропом ➤ Інтернет-магазин Vashapasika

Види годівниць

Годівниці для бджіл можна виготовити самостійно або придбати вже готові конструкції. Сьогодні є різні типи конструкцій, які ви можете придбати для своїх потреб.

  • Вхідна годівниця – кріпиться на вході у вулик і складається з банки на платформі. У банці є спеціальні отвори для доступу бджіл до цукрової соди. Бджолярам подобається, що модель кріпиться на зовнішній стороні вулику. Це робить її доступною для спостереження та наповнення. Однак такі годівниці приваблюють інших комах. Користуватися нею дуже просто. Треба наповнити банку цукровою водою та закріпити її біля входу у вулик. Не рекомендується додавати ліки у розчин, оскільки сонячні промені можуть послабити або змінити їх дію.
  • Верхня годівниця – розміщується поверх вулика з порожнім ящиком навколо для захисту. Існують різні конструкції, як прості, так і складні. Ця конструкція не така помітна для пасічника, але ящик легко зняти та перевірити кількість цукрового сиропу. Оскільки вона захищена від сонця, при необхідності можна додавати ліки у розчин.
  • Рамкова конструкція – може замінювати одну з рамок у вулику. Вона схожа на раму, але наповнена цукровою водою. Бджоли іноді можуть потонути у такій моделі, тому обов’язково подбайте про поплавок. Ці конструкції захищені від інших комах, але не завжди зручні у використанні. Вам потрібно відкрити вулик, щоб наповнити їх. Вони не можуть вміщати велику кількість рідини, тому їх треба частіше наповнювати.

Якщо ви придбали бджіл, добре було б їх підгодувати. Годування цукровою водою допоможе комахам добре розпочати свою роботу. Пам’ятайте, що подогодовувати треба лише за необхідності. Як тільки ваші бджоли зміцніють, їм не потрібна буде цукрова вода.

Тепер, коли ви дізналися про різні типи годувальниць, можете зробити вибір для свого вулика. Інтернет-магазин vashapasika.com.ua пропонує великий вибір різних типів годувальниць. Ознайомтеся з асортиментом товару на сайті магазину та зробіть свій вибір. Для того, щоб придбати товар, залиште замовлення на сайті.

загрузка...