Роберт Геррік — Robert Herrick — (1591-1674) вважається найбільшим ліриком XVII століття з т.зв. "Поетів-кавалерів", прихильників короля Карла I, (на відміну від "поетів-пуритан"). Він народився в Лондоні, хоча його дитинство, в основному, пройшло в Хемптоні. У 1607 році був відданий на навчання до свого дядька, ювеліра короля, потім отримав вчений ступінь в Кембриджі. До 1627 року його іноді приймав замовлення на виготовлення ювелірних виробів. У 1627 році Геррік як священика брав участь у невдалій експедиції герцога Бекінгема до острова Ре у Франції, в період облоги Ларошели кардиналом Рішельє. А через два роки він отримав місце старшого настоятеля в сільській церкві графства Девоншир.
В 1647 Геррік зазнав репресій, як рояліст, але після Реставрації в 1662 році був відновлений в правах і повернувся в свій маєток. Велика частина його віршів міститься в збірнику "Hesperides" (1648). Геррік ніколи не був одружений і багато жінок, згадані в його віршах, ймовірно уявні красуні. Будучи учнем Бена Джонсона, він зберіг у своїй ліриці класичне вплив, але в той же час в ній помітна деяка простота і чуттєвість, а також турбота про форму слів і ритміці вірша. Його кращі вірші: "The Night Piece, to Julia"; the song commencing "Gather ye rosebuds while ye may"; "Corinna's Going a-Maying"; "To Anthea"; "Cherry-ripe"; and "Upon Julia's Clothes."
Геррік також вважався чудовим майстром епіграм і епітафій. Як поет він став забуватися після своєї смерті, але в XIX столітті була майже заново відкритий і визнаний.