Зіставте різні оцінки творчого доробку Б. Грінченка і дайте відповідь на питання: у чому полягає значення його творчості?

Відповідь на контрольне запитання

"...високо ціню і шаную Вашу корисну безупинну працю..." (П. Грабовський). "Він належав до "неспокійних, вихроватих" натур, котрі "кидаються на всі боки, заповнюють провалини, латають, підтримують повалене, валять те, що поставлене не до ладу, будують нове, шукають способів підняти до роботи більше рук" (І. Франко).

"...таких невтомних, завзятих діячів, борців громадських, якого ми в особі Бориса Грінченка втеряли, в пантеоні українських писателів зазначити можна небагато. Великий хист, незвичайна витривалість у роботі, скрашені великою любов'ю до рідного краю" (М. Лисенко).

"Нехай буде потіхою Вам, як і всій Україні, що він був серед нас, що його велика праця, його велика любов до народу не згинуть ніколи і в них він ще довго житиме серед вдячних нащадків" (М. Коцюбинський).

"Ви й не збагнете, яке то гірке і вкупі солодке те почуття, що збудили в мені ваші вірші. Я дякую... Вам і Вашій музі..." (Леся Українка).