Важливу роль у розумінні оповідання Белля відіграють коментарі. Вони допомагають уважному читачеві осягнути художню глибину твору. Ось деякі з них.
"Подорожній, коли ти прийдеш у Спа..." – це початок вірша давньогрецького поета Сімоніда Кеоського, у якому прославлено загиблих під Фермопілами спартанців ("Подорожній, коли ти прийдеш у Спарту, повідай там, що ти бачив. Тут ми всі полягли, бо так звелів нам закон"). Фермопіли – гірський прохід, який поєднує Північ і Південь Греції. Напис увічнює бій, який відбувся біля Фермопіл у 480 році до н. е. в добу греко-персидських воєн. Загін із трьохсот спартанців на чолі з царем Леонідом мужньо загинув у нерівному бою.
Фейєрбахова "Медея" – мається на увазі один з головних творів німецького художника Ансельма Фейєрбаха (1829–1880), створений, як і багато його робіт, за античним сюжетом. Медея – персонаж із грецької міфології, цариця-чарівниця. Як мати, Медея заради власних інтересів убила своїх дітей. Подібно до неї своїх громадян прирекли на смерть і Гітлер та його прибічники, керуючись суто власними інтересами. Однією зі складових нацистської ідеології була політика реваншизму (букв. "помсти у відповідь"). Тож образ Медеїмесниці, неодноразово згаданий у творі Белля, нацистська ідеологічна машина тонко використовувала саме для такої пропаганди.
"…надряпати на банані "Хай живе Того"" – з кінця ХІХ століття Того стало колонією Німеччини, пізніше опинилось під управлінням Франції. Напис має підтекст – закликає до повторної колонізації Того Німеччиною.