Друзі УкрЛібу

Тематичні та корисні посилання

ГДЗ — Готові домашні завдання 5 - 11 класи онлайн

Арт Онлайн Украина

Онлайн Бібліотека — UkRead.Net — Реферати, Твори, ГДЗ, Вірші, Тлумачення, Довідки, Біографії та Підручники

artword.com.ua - План конспекти уроків, реферати, презентації, матеріали для занять за новою програмою для вчителів з української літератури, мови та інших предметів

Красивые стихотворения о любви.

Аквалайтер та AquaLighter — Акваріум оживає!

Українські шкільні підручники в електронному вигляді рекомендовані МОН України. Можливість переглянути онлайн або завантажити в форматі PDF

скачать книги fb2 на сайте ReadingBook.ru

Хронологічна таблиця життя і творчості українських письменників

Work and Travel USA в Україні

Поиск материалов в научных электронных библиотеках - Поиск электронных книг, публикаций, законов, ГОСТОв на сайтах научных электронных библиотек. В поисковике отобраны лучшие библиотеки, в большинстве которых можно скачать материалы в полном объеме без регистрации.

Київська школа української мови - Київська школа української мови

- Сайт видавництва «Кріон», яке в рамках проекту «Україна: історія великого народу» видає книги на історичну тематику.

В нашей виртуальной библиотеке представлена полностью вся русская литература. У нас Вы найдете исторические романы,повести, поэмы и другие произведения классиков.

Бібліотека української літератури в Москві

http://www.kosivart.com/ - Косів і Гуцульщина: гуцульські звичаї та традиції, література, легенди, фестивалі і словник.

ФанЛиб - бесплатная электронная библиотека - Сетевая библиотека FanLib.ws - электронные книги, книги для кпк

Классика литературы на Literas.ru

Економічний Факультет - фінанси та економіка - http://efaculty.kiev.ua - Зібрання електронних підручників, книг, доповідей, статей та інших навчальних і теоретичних матеріалів.

Библиотека Современника - Библиотека Современника. Крупнейшая украинско-российская сетевая энциклопедия знаний. Тематическая коллекция электронных книг. Новости книжного мира. Литературный Клуб

Каталог україномовних сайтів Каталог україномовних веб-ресурсів (сайтів, сторінок), націлений на промування україномовних сторінок в Інтернеті - якісний український каталог ресурсів, який крім скріншотів та описів містить ще й багато корисних відомостей про сайт, що є в каталозі.

Книжный Клуб. Книжный интернет-магазин Книжный Клуб. Книжный интернет-магазин

Библиотека Стивена Кинга Стивен Кинг. Королевский Клуб. - Книги Стивена Кинга. Наиболее обширная бесплатная библиотека редких электронных текстов (среди которых: "Дитя Колорадо" и "Растение"), библиография, фильмография и биография. Есть форум, чат.

СУМНО

Стати другом можете й Ви, якщо Ваш сайт близький за тематикою. Для цього надішліть листа, вказавши в ньому веб-адресу Вашого сайту, а також, за бажанням, стислий опис та посилання на банер 88х31.

Код нашої "кнопки":