Жуль Верн — П'ятнадцятирічний капітан

Стислі перекази, читати скорочено

П'ятнадцятирічний капітан (стислий переказ)

Переказ:
Дія відбувається на шхуні "Пілігрим", якою керує капітан Халл. Корабель прямує до Америки, в Сан-Франциско. Разом із командою, що складається з п'ятьох моряків і новачка — Діка Сенда, — на кораблі знаходиться місіс Велдон, дружина судовласника, її маленький син Джек, його нянька Нен і кузен Бенедикт, ентомолог, незграбна, але чуйна людина.
Крім цих пасажирів і членів екіпажу, на кораблі є кок Негору, чиє минуле неясне для всіх подорожуючих.
Цитата:
Негору мав років десь із сорок...

Читати скорочено за 11 хвилин →

П'ятнадцятирічний капітан (переказ скорочено)

Частина перша
Розділи I-VI
2 лютого 1873 року шхуна-бриг "Пілігрим" перебувала на 43" 37" південної широти і 165° 19" західної довготи (від Грінвічського меридіана). На борту шхуни, що була споряджена для китобійного промислу, знаходились відважний капітан Халл, п'ятеро матросів, п'ятнадцятирічний сирота Дік Сенд, судовий кок Негоро, а також дружина власника шхуни — місіс Уелдон з п'ятирічним сином Джеком, їхній родич — природознавець кузен Бенедикт, та няньки негритянка Нун...

Читати скорочено за 6 хвилин →

П'ятнадцятирічний капітан (скорочено)

Жуль Верн
П'ятнадцятирічний капітан
Стислий переказ
Шхуна "Пілігрим" полює на китів. Але на шхуні є й пасажири: це дружина хазяїна "Пілігрима" з п'ятирічним сином Джеком. Вони пливуть до Америки, щоб побачитися там з містером Уелдоном — чоловіком та батьком. З ними кузен Бенедикт — його цікавить тільки ентомологія (наука про комах).
Мандрівники зустріли в морі покинуте судно, де були живі істоти: собака Динго та п'ятірка негрів...

Читати скорочено за 4 хвилини →
Дивіться також