Як вибрати чохол для iPhone 12 PRO

Айфони iPhone 12 12 PRO – найліпші моделі смартфонів 2021 року. В них – розширений функціонал, зручний розмір, досконалий вигляд. Бажаєте захистити новий пристрій від пошкоджень? Зберегти функціональні характеристики на високому рівні? Дивиться нові колекції чохлів на iPhone 12 PRO. Вони надійно захистять мобільний пристрій та стильно підтримають ваш повсякденний образ.

Які бувають чохли?

Чохли на iPhone 12 PRO представлені рядом моделей, які різняться матеріалом, формою, декором. Перший форм-фактор, за яким обирається чохол – форма.

Чохли-накладки або книжки: що ліпше

Інтернет-магазини пропонують два найпоширеніших варіанти чохлів – у формі «крижечки» або «накладки».

  • Накладки – найпопулярніші чохли у світі. Виготовляються с пластикових або силіконових матеріалів. Закривають корпус смартфона, айфона. Але не закривають екран. Потребують додаткового захисту екрану спеціальним склом.
  • Чохол-книжка – менш популярний, але більш надійний захист телефону. Закриває пристрій з усіх боків. Має додаткові кишені для банківських карток, паперових грошей. Розвинуті варіанти традиційної «книжки» — чохли-гаманці та чохли-утримувачі.

Наступний фактор вибору – матеріал виготовлення чохла.

Матеріали чохлів: пластик, акрил, шкіра

З яких матеріалів роблять чохли для iPhone 12 PRO?

  • Синтетичні матеріали — їх достатньо багато. Це — силікон, карбон, полікарбонат, термополіурітан, пластик.
  • Шкіряна накладка – зі штучної шкіри або екошкіри.
  • Комбінації металевих вставок с акрилом та силіконом. Такі моделі чохлів називають посиленими. Вони також мають додаткові «бортики», які підіймаються над поверхнею та захищають камеру від тертя.

Майте на увазі при виборі чохла: у фірмових виробників внутрішня сторона покрита мікрофіброю – для збереження поверхні від подряпань.

Дизайн: колір, стиль, малюнок

Третій, іноді найважливіший фактор – зовнішній вигляд та дизайн. Які чохли пропонують фірмові виробники?

  • Прозорі та непрозорі.
  • Білі, чорні, кольорові.
  • Однотонні або з малюнком – фоновим, предметним, з дитячою тематикою, для дівчат, для хлопців.
  • З гладкою або рифленою поверхнею.

Різноманітні нескінченні варіанти чохлів дозволяють змінювати стиль вашого айфону. Власне пристрій достатньо дорогий. А вартість чохла в десятки разів менше. Тому можна обрати той дизайн, який сьогодні «при нагоді». А через 3—4 місяці придбати інший чохол, який буде відповідати новому сезону, настрою, стилю, образу.