Карантин без вигорання: підвищення кваліфікації вчителів онлайн

Учителі зіштовхнулися з непомірним навантаженням на карантині. Перехід на дистанційку зобов’язав педагогів засвоювати нові знання й переглядати звичні спосіби викладання. 

Аби убезпечити себе від професійного вигорання на карантині, варто відповідально поставитися до підвищення кваліфікації. Адже карантин карантином, а самоосвіта за розкладом! 

Як учителям підвищити кваліфікацію на карантині 

Отримати максимальну користь від підвищення кваліфікації допоможуть наші поради:

  1. Знайдіть внутрішню мотивацію. Знайдіть у підвищенні кваліфікації особисту вигоду та прокачуйте знання.
  2. Орієнтуйтеся на потрібні навички. Нині в освітній сфері особливо актуальні: інклюзія, STEM, екологічна комунікація, інноваційні технології тощо.
  3. Надавайте перевагу сервісам, яким довіряєте. Співставте цінності вебресурсів із вашим світоглядом та перевірте сайти на безпечність, правдивість викладеної інформації.
  4. Ставте цілі та сплануйте дії для їх досягнення. Обираючи курси підвищення кваліфікації вчителів, пам’ятайте про регулярність їх проходження. Регулярні зусилля дають стабільний та довготривалий результат.

Переваги проходження курсів онлайн

Підвищення кваліфікації онлайн – найпоширеніший спосіб удосконалити рівень педагогічної майстерності. Можливостей стає все більше, тож варто відповідально підійти до вибору платформи. Наприклад, більшість учителів надає перевагу проєкту «На Урок», найпопулярнішому освітньому сайту в Україні.

Чому навчатися краще онлайн та разом із «На Урок»?

  • Безпека. Безконтактне навчання та спілкування.
  • Економія коштів. Заощадження грошей на проїзд та можливість отримувати нові знання безкоштовно.
  • Вихід за межі. Можливість обмінюватися досвідом із освітянами з усієї країни та навчатися у кращих експертів.
  • Індивідуальний підхід. Можливість обирати зручний час проходження курсу, тему, що цікавить, та навіть лектора, який імпонує.
  • Актуальність. Вибір можливостей для підвищення кваліфікації відповідно до суспільних викликів та новітніх технологій.
  • Оперативність. Отримання свідоцтво про проходження курсу одразу після складання «Підсумкового іспиту».

Навчайтеся у кращих та ставайте кращими разом із «На Урок»! Для цього на сайті освітнього проєкту представлені різноманітні напрями підвищення кваліфікації: впровадження інноваційних технологій, застосування психологічних прийомів для мотивації учня, інклюзивна освіта та багато інших. Кожен знайде щось по душі!