Як вибрати змішувач для ванної з урахуванням дизайну інтер'єру?

Сантехніка є невід'ємною частиною інтер'єру ванної кімнати, тому повинна органічно вписуватися в антураж по стилю і кольору. Великий асортимент сантехнічної продукції дозволяє легко підбирати оптимальні моделі з урахуванням особливостей конкретного інтер'єру. Розглянемо деякі важливі аспекти такого вибору сантехніки для ванної кімнати з уже готовим ремонтом.

Враховуємо стилістику інтер'єру

Дизайн інтер'єру ванних кімнат може бути найрізноманітнішим. Вони оформляються як в класичному стилі, так і ремонтуються в дусі сучасності. Все це обов'язково потрібно враховувати, вибираючи змішувач для ванни. Сантехнічна продукція представлена в різноманітті моделей, завдяки чому завжди можна знайти те, що ідеально підходить під інтер'єр конкретної ванної кімнати. Залежно від облаштування приміщення і обраного дизайнером стилю його оформлення, можна вибрати сантехніку в сучасному або ретро-виконанні. При цьому в обох випадках вона буде абсолютно новою, сучасною і прослужить довгі роки, особливо, якщо зробити покупку в надійному і перевіреному часом інтернет магазині svitsanteh.com.ua з якісним товаром. В каталозі сайту представлено безліч стильних сучасних моделей змішувачів, що ідеально підходять для ванних кімнат в стилі мінімалізм і хай-тек. Тут також представлено багато змішувачів з брозни, виконаних в дусі ретро, які ідеально впишуться в інтер'єр ванних кімнат, оформлених «під старовину».

Виходимо з колірного рішення ванною

При оформленні ванних кімнат дизайнери нерідко використовують кілька кольорів, комбінуючи їх між собою. При цьому якийсь один колір завжди домінує — саме від нього і варто відштовхуватися при виборі сантехніки. Звичайно, якщо стіни і підлога у ванній кімнаті блакитного, рожевого або червоного кольору, то підібрати точно такий же змішувач буде складно. В цьому випадку рекомендується виходити з кольору компаньйона, яким нерідко виступає білий. У інтер'єри таких ванних кімнат ідеально вписуються змішувачі білого кольору, виконані з сантехнічної кераміки. Універсальним варіантом, який підійде під будь-який сучасний інтер'єр ванної кімнати, виступають змішувачі кольору хром. Даний вид сантехнічних виробів має стильний сучасний вигляд і досить простий в догляді. Для утримання його в чистоті досить просто протирати поверхню змішувача вологою губкою, змоченою в засобі для миття сантехніки без вмісту твердих абразивних частинок.