Автомобілі в Україні

З часом кожна річ у нашому житті піддається старінню та пошкодженню, що потребує більше уваги з нашого боку.

І це стосується не тільки власного здоров'я, а й автомобіля також. Кожна деталь машини має певний ресурс, після якого її або потрібно міняти, або ремонтувати. В Україні дуже багато старих авто, але не кожен уявляє їх середній вік. Це просто шокуюча цифра.

Офіційні дані свідчать, що вона складає 16 років, а неофіційні стверджують про 21 рік! Різниця доволі суттєва, але є підстави довіряти більше неофіційним даним, оскільки, як правило, по негативним показникам вони більш відповідають дійсності. 21 рік — більше лише на Кубі.

За думкою експертів є декілька факторів, що впливають на такий показник. По-перше, низькій рівень економіки, що склався за останні 10 років, не сприяє розвитку фінансових можливостей покупців. По-друге, в період 2006-2008 років був справжній бум на покупку нових авто, нехай і в кредит.

Навіть те, що з кожним роком обсяг продажу автомобілів збільшився не впливає на ситуацію. Ті старі "кредитні" машини ще не виплачені, тому й їздять на дорогах.

Можливо твердження прозвучить десь парадоксально, але наплив "євроблях" докорінно змінив ситуацію, яка , на погляд експертів, значно знизить середній вік. В Польщі, яка є одним з основних постачальників, середній вік авто становить всього близько 6 років. Таким чином, автомобілі, що потрапляють на наш ринок мають вік максимум до 10 років, якщо припустити, що пару років вони ще їздять на європейських дорогах. Ось з цього і складається таке твердження.

Нажаль, коли ми говоримо про вік, то зовсім не звертаємо уваги на якість автомобіля, його технічний стан.

Обережно підходьте до вибору

Якщо ви маєте бажання змінити своє старе авто на більш "молодого литовця", то зовсім не факт, що нова машина буде в більш якіснішому стані. Цілком можливо, що технічний стан вашого автомобіля набагато краще більш молодого, і він ще зможе довго прослужити.

Щоб не помилитися з вибором, перед покупкою слід звернутися на www.carvertical.com/ua/, де клієнт отримати унікальну послугу, суть який полягає в наданні користувачу звіту, що включає повну інформацію про модель. Клієнт отримує доступ до бази даних, де може побачити кількість попередніх власників автомобіля, список країн, де проводилась реєстрація моделі, а також реальні показника одометра, а не ті, про які гордо промовляє продавець.

Крім цього в звіті будуть доступні справжні фотографії машини, які дозволять зрозуміти стан кузова і дані про участь/неучасть машини в ДТП.

Вся інформація, що отримується сервісом, надходить з надійних різних джерел, таким чином виключається можливість коригування даних.