Український пейзаж на картинах

Пейзаж на картинах українських художників є одним з найпопулярніших жанрів. Це і зрозуміло! Чудова та різноманітна природа України просто закликає до полотна!

Висловити всі почуття, які наповнюють художника, виплеснути їх на свої полотна в яскравих фарбах літа або на чорно-білих просторах зими завдання не найпростіше. Для цього треба мати талант. Традиційний український пейзаж на картині маслом це рукотворне особисте враження художника. Це його емоції та почуття.

Високі гори Карпат давно привертають художників з усієї України. Художники приїжджають сюди на кілька тижнів, частіше ранньої осені, коли фарби природи особливо яскраві. Мальовничі села на схилах гір, струмки і водоспади з гірською крижаною водою є для художника невичерпним джерелом творчого натхнення. Карпати рано вранці й опівдні, ввечері і навіть на тлі нічного неба змушують художників перейнятися чарівною красою українського пейзажу і невтомно намагатися перенести його на полотно. Безперервно переставляючи етюдник по схилу вони ловлять відбите світло і змішують фарби на палітрі. А потім, навантажені важкими полотнами, натхнені і відпочилі, вони повертаються додому, наповнивши легені цілющим карпатським повітрям, а майстерню свіжими картинами, пахнущими сирою фарбою.

Ще одним класичним сюжетом для українського живописного пейзажу є велика українська річка, наш древній і потужний Дніпро. Кручі Правобережжя і широкі розливні луки під Києвом вражають уяву. Витоки усієї української культури напоєні опаловими хвилями Дніпра. Його затоки і плавні, протоки і мілини багаті різноманітною живністю. Дніпро спрадавна годував і напував наш народ. Це наша колиска і наш будинок. Під час льодоходу та літньої спеки художники намагаються зловити свою удачу. Широкими мазками і тонким пензликом вони виписують деталі рідного пейзажу, пропускаючи через себе його світло і його фарби. Пейзажі з човнами і рибалками, дітьми, що грають на березі й похилими над водою вербами. Дніпровські пейзажі на картинах художників традиційно прикрашають наші будинки вже дуже давно. Але молоді художники продовжують шукати свої, новаторські способи вираження себе в живописі і нові способи передачі краси стародавнього Дніпра.

Талановито написаний пейзаж на картині здатний передати всю гаму настроїв людини і станів природи. Насичені кольори природи і безмежного неба можуть підняти настрій і вселити оптимізм. Шляхи що відводять погляд вдалину і широкі плавні річки допоможуть заспокоїти нерви. Для будь-якого стилю інтер'єру і самих різних кольорів.

Головне, щоб пейзаж на картині подобався саме вам, втілював ваші уявлення про красу і був виразом вашого смаку. У сучасному житті, де більшість предметів є продуктом масового виробництва, мабуть, тільки картина може вважатися унікальним виразником вашого смаку та індивідуальності.

Український пейзаж на картині маслом від талановитого художника стане прикрасою вашого будинку на довгі роки і залишиться пам'яттю про вас вашим нащадкам.

Величезний вибір пейзажів сучасних українських художників можна подивитися, а також вибрати і купити собі картину з пейзажем на нашому сайті.